Показано с 1 по 15 из 19 (всего 2 страниц)

Паперові стакани

Паперові стаканчики призначені для холодних і гарячих напоїв.


Використовують одноразовий посуд в офісах, вендінгових апаратах, в кав'ярнях, особливо там, де продають каву на винос. Для цих цілей використовують і пластикові стаканчики, але через тренда на підтримку екології, їх кількість падає.


Цей винахід наказують двом заповзятливим американцям. Їх маркетингова стратегія мала феноменальний успіх: стакани рекламувалися, як індивідуальний засіб захисту від інфекцій. Вони коштували дешево, і зовсім скоро поширилися не тільки з вуличних автоматів з водою, але і точках громадського харчування, в лікарнях і в школах.


Чому варто купити паперові стакани?

Низька ціна;

Дружелюбність до навколишнього середовища;

Вони витримують не просто гарячу, а дуже гарячу воду;

Великий асортимент розмірів для різних напоїв;

Величезний вибір кольорів і малюнків;

Можливість брендування і розміщення безкоштовної реклами.


Існують навіть стаканчики, де вже вбудований спеціальний гофрований пояс. Тримач вберігає руки відвідувачів від опіків, і дозволяє пити каву і чай без дискомфорту.


Пропонуємо різний обсяг стаканчиків:

110 мл для еспресо;

175 мл для американо, капучино;

250 мл для американо, латте і чаю;

340 мл для чаю і латте.


Вибирайте необхідний в залежності від типу напоїв, і не турбуйтеся, тому що паперові склянки не спотворюють смак. Гості та колеги завжди отримають тільки смачну каву і чай!


Потрібен великий обсяг стаканчиків на захід або в кав'ярню? Дізнайтеся про спеціальну ціну, і не забудьте додати в список цукор в стіках і дерев'яні мішалки.