Зефір жувальний "Multicolored" ароматизований виготовляється виключно з перевірених матеріалів за спеціальною технологією. Вона дозволяє створювати зефір таким м'яким і ніжним, зберігаючи текстуру і форму однаковою.

Номінальна вага товару в міцній м'якій упаковці складає 600 грам.

Країна-виробник товару - Україна.

М'який зефір у вигляді маршмеллоу Міні Снові Малловс популярний завдяки своєму насиченому, і в той же час ненав'язливому аромат  і фантастичній солодкості.

Для того, щоб подарувати Вашому морозиву, каві або шоколадному напою дивовижний аромат і смак ванілі з пломбіром, додайте в них зефір Mini Snowy Mallows.

Бренд
Назва бренду Лісова казка "Confectum"

Маршмеллоу "Multicolored" ароматизований

Немає в наявності Артикул: Multicolored

  • 240 грн


в избранное

Недавно просмотренные

Маршмеллоу "Multicolored" ароматизований

Маршмеллоу "Multicolored" ароматизований

Зефір жувальний "Multicolored" ароматизований виготовляється виключно з перевірених матеріалів за спеціальною технологією. Вона дозволяє створювати зефір таким м'яким і ніжним, зберігаючи текстуру і форму однаковою.Номінальна вага товару в міцній м'якій упаковці складає 600 грам. Країна-виробник товару - Україна.М'який зефір у вигляді маршмеллоу Міні Снові Малловс популярний завдяки своєму насиченому, і в той же час ненав'язливому аромат  і фантастичній солодкості.Для того, щоб подарувати Вашому морозиву, каві або шоколадному напою дивовижний аромат і смак ванілі з пломбіром, додайте в них зефір Mini Snowy Mallows.....

240 грн