• Карамель Roks Серце на паличці 50 г / 27 шт / 1 уп

Іноді справи говорять голосніше слів - красиве сердечко на паличці, солодке, як найщиріша любов! Для цієї карамелі виробник вибрав класичні смаки вишні, полуниці та малини.


Красива, натуральна, смачна, та ще й зроблена в Україні - це карамель «Roks».


Фабрика «Меркурій» заснована в 1990 р, і з тих пір дарує радість дітям і дорослим не тільки в Україні, але і в США, Канаді, країнах Африки і Європи, експортується в Азію.


Такий успіх пояснюється високим працьовитістю, постійним розширенням асортименту і отриманням міжнародних сертифікатів якості (в списку BRS і IFS).


Карамель відпускається в упаковках. Ціна вказана за 1 уп.


Зверніть увагу (!) Доставка позиції під замовлення може зайняти 2-3 робочих дня.


Карамель Roks Серце на паличці 50 г / 27 шт / 1 уп

Немає в наявності Артикул: 21В

  • 495 грн


в избранное

Недавно просмотренные

Карамель Roks Серце на паличці 50 г / 27 шт / 1 уп

Карамель Roks Серце на паличці 50 г / 27 шт / 1 уп

Іноді справи говорять голосніше слів - красиве сердечко на паличці, солодке, як найщиріша любов! Для цієї карамелі виробник вибрав класичні смаки вишні, полуниці та малини.Красива, натуральна, смачна, та ще й зроблена в Україні - це карамель «Roks».Фабрика «Меркурій» заснована в 1990 р, і з тих пір дарує радість дітям і дорослим не тільки в Україні, але і в США, Канаді, країнах Африки і Європи, експортується в Азію.Такий успіх пояснюється високим працьовитістю, постійним розширенням асортименту і отриманням міжнародних сертифікатів якості (в списку BRS і IFS).Карамель відпускається в упаковках. Ціна вказана за 1 уп.Зверніть увагу (!) Доставка позиції під замовлення може зайняти 2-3 робочих дня.....

495 грн