• Карамель Roks Ялинка асорті (піраміда) 132 шт / 1 уп

Велика упаковка смачних цукерок на паличці, де є з чого вибирати! В асорті представлені класичні фруктові і ягідні смаки.


Красива, натуральна, смачна, та ще й зроблена в Україні - це карамель «Roks».


Фабрика «Меркурій» заснована в 1990 р, і з тих пір дарує радість дітям і дорослим не тільки в Україні, але і в США, Канаді, країнах Африки і Європи, експортується в Азію.


Такий успіх пояснюється високим працьовитістю, постійним розширенням асортименту і отриманням міжнародних сертифікатів якості (в списку BRS і IFS).


Карамель відпускається в упаковках. Ціна вказана за 1 уп.


Зверніть увагу (!) Доставка позиції під замовлення може зайняти 2-3 робочих дня.


Карамель Roks Ялинка асорті (піраміда) 132 шт / 1 уп

есть в наличии Артикул: rokselo4ka019

  • 333 грн


в избранное

Недавно просмотренные

Карамель Roks Ялинка асорті (піраміда) 132 шт / 1 уп

Карамель Roks Ялинка асорті (піраміда) 132 шт / 1 уп

Велика упаковка смачних цукерок на паличці, де є з чого вибирати! В асорті представлені класичні фруктові і ягідні смаки.Красива, натуральна, смачна, та ще й зроблена в Україні - це карамель «Roks».Фабрика «Меркурій» заснована в 1990 р, і з тих пір дарує радість дітям і дорослим не тільки в Україні, але і в США, Канаді, країнах Африки і Європи, експортується в Азію.Такий успіх пояснюється високим працьовитістю, постійним розширенням асортименту і отриманням міжнародних сертифікатів якості (в списку BRS і IFS).Карамель відпускається в упаковках. Ціна вказана за 1 уп.Зверніть увагу (!) Доставка позиції під замовлення може зайняти 2-3 робочих дня.....

333 грн