• Карамель Roks Асорті (піраміда) 132 шт / 1 уп

Велика упаковка смачних цукерок на паличці, де є з чого вибирати! У пірамідці представлені всі популярні цукерки, де можна знайти, як класичні смаки вишні, яблука, апельсина або полуниці, так і більш екзотичну маракуйю або молочну карамель.

Красива, натуральна, смачна, та ще й зроблена в Україні - це карамель «Roks».

Фабрика «Меркурій» заснована в 1990 р, і з тих пір дарує радість дітям і дорослим не тільки в Україні, але і в США, Канаді, країнах Африки і Європи, експортується в Азію.

Такий успіх пояснюється високим працьовитістю, постійним розширенням асортименту і отриманням міжнародних сертифікатів якості (в списку BRS і IFS).


Карамель відпускається в упаковках. Ціна вказана за 1 уп.

Зверніть увагу (!) Доставка позиції під замовлення може зайняти 2-3 робочих дня.


Карамель Roks Асорті (піраміда) 132 шт / 1 уп

есть в наличии Артикул: roksassorti018

  • 304 грн


в избранное

Недавно просмотренные

Карамель Roks Асорті (піраміда) 132 шт / 1 уп

Карамель Roks Асорті (піраміда) 132 шт / 1 уп

Велика упаковка смачних цукерок на паличці, де є з чого вибирати! У пірамідці представлені всі популярні цукерки, де можна знайти, як класичні смаки вишні, яблука, апельсина або полуниці, так і більш екзотичну маракуйю або молочну карамель.Красива, натуральна, смачна, та ще й зроблена в Україні - це карамель «Roks».Фабрика «Меркурій» заснована в 1990 р, і з тих пір дарує радість дітям і дорослим не тільки в Україні, але і в США, Канаді, країнах Африки і Європи, експортується в Азію.Такий успіх пояснюється високим працьовитістю, постійним розширенням асортименту і отриманням міжнародних сертифікатів якості (в списку BRS і IFS).Карамель відпускається в упаковках. Ціна вказана за 1 уп.Зверніть увагу (!) Доставка позиції під замовлення може зайняти 2-3 робочих дня.....

304 грн