Зефір жувальний Mini Snowy Mallows (Міні Снові Малловс) з ароматом пломбіру і ванілі виготовляється виключно з перевірених матеріалів за спеціальною технологією. Вона дозволяє створювати зефір таким м'яким і ніжним, зберігаючи текстуру і форму однаковою.

Номінальна вага товару в міцній м'якій упаковці складає 600 грам. Країна-виробник товару - Україна.

М'який зефір у вигляді маршмеллоу Міні Снові Малловс популярний завдяки своєму насиченому, і в той же час ненав'язливому аромату ванілі і фантастичній солодкості.

Для того, щоб подарувати Вашому морозиву, каві або шоколадному напою дивовижний аромат і смак ванілі з пломбіром, додайте в них зефір Mini Snowy Mallows.

Бренд
Назва бренду Лісова казка "Confectum"

Зефір жувальний з ароматом ванілі та пломбіру

Немає в наявності Артикул: Mini Snowy Mallows

  • 240 грн


в избранное

Недавно просмотренные

Зефір жувальний з ароматом ванілі та пломбіру

Зефір жувальний з ароматом ванілі та пломбіру

Зефір жувальний Mini Snowy Mallows (Міні Снові Малловс) з ароматом пломбіру і ванілі виготовляється виключно з перевірених матеріалів за спеціальною технологією. Вона дозволяє створювати зефір таким м'яким і ніжним, зберігаючи текстуру і форму однаковою.Номінальна вага товару в міцній м'якій упаковці складає 600 грам. Країна-виробник товару - Україна.М'який зефір у вигляді маршмеллоу Міні Снові Малловс популярний завдяки своєму насиченому, і в той же час ненав'язливому аромату ванілі і фантастичній солодкості.Для того, щоб подарувати Вашому морозиву, каві або шоколадному напою дивовижний аромат і смак ванілі з пломбіром, додайте в них зефір Mini Snowy Mallows.....

240 грн