Показано с 1 по 3 из 3 (всего 1 страниц)

Шоколад

Шоколад - це насолода, яка не потребує додаткових словах.


Він з'явився в Центральній і Південній Америці, а потім в Європі. На батьківщині його пили холодним, а напій був гірким. Європейці додали цукор і підігріли його, отримавши знаменитий гарячий шоколад.


Часи, коли така покупка була не по кишені більшості людей, пройшли. Зараз ми можемо купити сотні шоколадних цукерок, шоколадних плиток та десертів.


Какао-боби є основою для тортів, тістечок, печива. Шоколадної оболонкою покривають різні види горіхів і сухофруктів, отримуючи дуже смачні солодощі


Шоколадна продукція ділитися на три великі категорії:

·         Темний шоколад;

·         Молочний шоколад;

·         Білий шоколад.


Не так давно з'явився рубіновий шоколад рожевого кольору. Подробиці про новинку швейцарці тримають в таємниці, тому не до кінця зрозуміло, що це: справжній новий вид шоколаду або маркетинговий трюк для підвищення продажів.


Купити смачний шоколад - це дуже індивідуально. Хтось любить шоколадні плитки з горіхами або добавками з сушених фруктів, комусь подобаються екзотичні види з перцем і сіллю, а хтось любить дуже-дуже солодкі види.


Ми допомагаємо зробити вибір! Скористайтеся системою фільтрів, щоб відібрати відповідну позицію по виробнику, виду шоколаду і вазі.


Пропонуємо замовити шоколад по телефону або вайберу 067-110-53-53