• Карамель Roks Кавун на паличці 35 г / 50 шт / 1 уп

Неймовірна карамель у формі шматочків кавуна! Привабливий колір, солодкий смак і зручна упаковка роблять ці цукерками хітом продажів.


Красива, натуральна, смачна, та ще й зроблена в Україні - це карамель «Roks».


Фабрика «Меркурій» заснована в 1990 р, і з тих пір дарує радість дітям і дорослим не тільки в Україні, але і в США, Канаді, країнах Африки і Європи, експортується в Азію.


Такий успіх пояснюється високим працьовитістю, постійним розширенням асортименту і отриманням міжнародних сертифікатів якості (в списку BRS і IFS).


Карамель відпускається в упаковках. Ціна вказана за 1 уп.


Зверніть увагу (!) Доставка позиції під замовлення може зайняти 2-3 робочих дня.


Карамель Roks Кавун на паличці 35 г / 50 шт / 1 уп

Немає в наявності Артикул: roksarbyz35g83

  • 700 грн


в избранное

Недавно просмотренные

Карамель Roks Кавун на паличці 35 г / 50 шт / 1 уп

Карамель Roks Кавун на паличці 35 г / 50 шт / 1 уп

Неймовірна карамель у формі шматочків кавуна! Привабливий колір, солодкий смак і зручна упаковка роблять ці цукерками хітом продажів.Красива, натуральна, смачна, та ще й зроблена в Україні - це карамель «Roks».Фабрика «Меркурій» заснована в 1990 р, і з тих пір дарує радість дітям і дорослим не тільки в Україні, але і в США, Канаді, країнах Африки і Європи, експортується в Азію.Такий успіх пояснюється високим працьовитістю, постійним розширенням асортименту і отриманням міжнародних сертифікатів якості (в списку BRS і IFS).Карамель відпускається в упаковках. Ціна вказана за 1 уп.Зверніть увагу (!) Доставка позиції під замовлення може зайняти 2-3 робочих дня.....

700 грн