• Карамель Roks XL на паличці 19 г / 120 шт / 1 уп

Велика карамель з незвичайними смаками. В одній цукерці поєднуються манго і полуниця, персик і яблуко, смородина і банан. Класика і екзотика досягаються за допомогою натуральних ароматизаторів, досить точно передають смак.


Красива, натуральна, смачна, та ще й зроблена в Україні - це карамель «Roks».

Фабрика «Меркурій» заснована в 1990 р, і з тих пір дарує радість дітям і дорослим не тільки в Україні, але і в США, Канаді, країнах Африки і Європи, експортується в Азію.

Такий успіх пояснюється високим працьовитістю, постійним розширенням асортименту і отриманням міжнародних сертифікатів якості (в списку BRS і IFS).


Карамель відпускається в упаковках. Ціна вказана за 1 уп.

Зверніть увагу (!) Доставка позиції під замовлення може зайняти 2-3 робочих дня.


Карамель Roks XL на паличці 19 г / 120 шт / 1 уп

есть в наличии Артикул: 685

  • 360 грн


в избранное

Недавно просмотренные

Карамель Roks XL на паличці 19 г / 120 шт / 1 уп

Карамель Roks XL на паличці 19 г / 120 шт / 1 уп

Велика карамель з незвичайними смаками. В одній цукерці поєднуються манго і полуниця, персик і яблуко, смородина і банан. Класика і екзотика досягаються за допомогою натуральних ароматизаторів, досить точно передають смак.Красива, натуральна, смачна, та ще й зроблена в Україні - це карамель «Roks».Фабрика «Меркурій» заснована в 1990 р, і з тих пір дарує радість дітям і дорослим не тільки в Україні, але і в США, Канаді, країнах Африки і Європи, експортується в Азію.Такий успіх пояснюється високим працьовитістю, постійним розширенням асортименту і отриманням міжнародних сертифікатів якості (в списку BRS і IFS).Карамель відпускається в упаковках. Ціна вказана за 1 уп.Зверніть увагу (!) Доставка позиції під замовлення може зайняти 2-3 робочих дня.....

360 грн