Симпатичні цукерки в зручній упаковці. Спробуйте солодощі зі смаком апельсина, грейпфрута і кавуна! Вся карамель упакована в зручний зіп-пакет і в індивідуальну упаковку.


Красива, натуральна, смачна, та ще й зроблена в Україні - це карамель «Roks».


Фабрика «Меркурій» заснована в 1990 р, і з тих пір дарує радість дітям і дорослим не тільки в Україні, але і в США, Канаді, країнах Африки і Європи, експортується в Азію.


Такий успіх пояснюється високим працьовитістю, постійним розширенням асортименту і отриманням міжнародних сертифікатів якості (в списку BRS і IFS).


Карамель відпускається в упаковках. Ціна вказана за 1 шт.


Зверніть увагу (!) Доставка позиції під замовлення може зайняти 2-3 робочих дня.

Карамель Roks Мікро Смайли пакет 120 г / 12 шт

есть в наличии Артикул: 140

  • 35 грн


в избранное

Недавно просмотренные

Карамель Roks Мікро Смайли пакет 120 г / 12 шт

Карамель Roks Мікро Смайли пакет 120 г / 12 шт

Симпатичні цукерки в зручній упаковці. Спробуйте солодощі зі смаком апельсина, грейпфрута і кавуна! Вся карамель упакована в зручний зіп-пакет і в індивідуальну упаковку.Красива, натуральна, смачна, та ще й зроблена в Україні - це карамель «Roks».Фабрика «Меркурій» заснована в 1990 р, і з тих пір дарує радість дітям і дорослим не тільки в Україні, але і в США, Канаді, країнах Африки і Європи, експортується в Азію.Такий успіх пояснюється високим працьовитістю, постійним розширенням асортименту і отриманням міжнародних сертифікатів якості (в списку BRS і IFS).Карамель відпускається в упаковках. Ціна вказана за 1 шт.Зверніть увагу (!) Доставка позиції під замовлення може зайняти 2-3 робочих дня.....

35 грн