• Карамель Roks Мікро циліндр (450 шт)

Велика коробка фруктово-ягідної карамелі для великої компанії або подарунка! Тепер можна не турбуватися, що солодощі закінчаться невчасно - вистачить на всіх.


У складі карамелі тільки сертифіковані смакові і ароматичні добавки, дивно точно передають смак фруктів і ягід.


Красива, натуральна, смачна, та ще й зроблена в Україні - це карамель «Roks».


Фабрика «Меркурій» заснована в 1990 р, і з тих пір дарує радість дітям і дорослим не тільки в Україні, але і в США, Канаді, країнах Африки і Європи, експортується в Азію.


Такий успіх пояснюється високим працьовитістю, постійним розширенням асортименту і отриманням міжнародних сертифікатів якості (в списку BRS і IFS).


У нас ви можете придбати карамель «Рокс» поштучно або ящиками за оптовими цінами.


Карамель Roks Мікро циліндр (450 шт)

есть в наличии Артикул: 106В

  • 206 грн


в избранное

Недавно просмотренные

Карамель Roks Мікро циліндр (450 шт)

Карамель Roks Мікро циліндр (450 шт)

Велика коробка фруктово-ягідної карамелі для великої компанії або подарунка! Тепер можна не турбуватися, що солодощі закінчаться невчасно - вистачить на всіх.У складі карамелі тільки сертифіковані смакові і ароматичні добавки, дивно точно передають смак фруктів і ягід.Красива, натуральна, смачна, та ще й зроблена в Україні - це карамель «Roks».Фабрика «Меркурій» заснована в 1990 р, і з тих пір дарує радість дітям і дорослим не тільки в Україні, але і в США, Канаді, країнах Африки і Європи, експортується в Азію.Такий успіх пояснюється високим працьовитістю, постійним розширенням асортименту і отриманням міжнародних сертифікатів якості (в списку BRS і IFS).У нас ви можете придбати карамель «Рокс» поштучно або ящиками за оптовими цінами.....

206 грн