Хочете вести здоровий спосіб життя і просто скоротити вживання цукру? Вибирайте смачні льодяники Fresh Drops складаються з натуральних інгредієнтів, а серед смаків можна знайти класичну вишню, соковиту грушу і екзотичний манго.

Подобаються всі три смаку? Тоді до вашій увазі Fresh Drops mix.


Склад: сорбіт, ізомальт, агар-агар, лимонна кислота, барвник натуральний (кармін), хлорофілін, ароматизатор натуральний (вишня, манго, груша).


Красива, натуральна, смачна, та ще й зроблена в Україні - це карамель «Roks».


Фабрика «Меркурій» заснована в 1990 р, і з тих пір дарує радість дітям і дорослим не тільки в Україні, але і в США, Канаді, країнах Африки і Європи, експортується в Азію.

Такий успіх пояснюється високим працьовитістю, постійним розширенням асортименту і отриманням міжнародних сертифікатів якості (в списку BRS і IFS).


У нас ви можете придбати карамель «Рокс» поштучно або ящиками за оптовими цінами.


Карамель Roks Fresh Drops в асортименті (без цукру) 1уп / 30 г

В наявності Артикул: RoksFreshDrops720

  • 24 грн

Минимальное кол-во для заказа этого товара: 18.

в избранное

Недавно просмотренные

Карамель Roks Fresh Drops в асортименті (без цукру) 1уп / 30 г

Карамель Roks Fresh Drops в асортименті (без цукру) 1уп / 30 г

Хочете вести здоровий спосіб життя і просто скоротити вживання цукру? Вибирайте смачні льодяники Fresh Drops складаються з натуральних інгредієнтів, а серед смаків можна знайти класичну вишню, соковиту грушу і екзотичний манго.Подобаються всі три смаку? Тоді до вашій увазі Fresh Drops mix.Склад: сорбіт, ізомальт, агар-агар, лимонна кислота, барвник натуральний (кармін), хлорофілін, ароматизатор натуральний (вишня, манго, груша).Красива, натуральна, смачна, та ще й зроблена в Україні - це карамель «Roks».Фабрика «Меркурій» заснована в 1990 р, і з тих пір дарує радість дітям і дорослим не тільки в Україні, але і в США, Канаді, країнах Африки і Європи, експортується в Азію.Такий успіх пояснюється високим працьовитістю, постійним розширенням асортименту і отриманням міжнародних сертифікатів якості (в списку BRS і IFS).У нас ви можете придбати карамель «Рокс» поштучно або ящиками за оптовими цінами.....

24 грн