• Карамель Roks Будинок жахів (1 уп / 25 шт)

Жахливо ... смачна карамель в стильній упаковці! Порадуйте дорослих і дітей, створите атмосферу справжнього солодкого свята з цукерками Roks Будинок жахів.


Поставляється в коробці, де можна знайти 25 штук льодяників в індивідуальній упаковці.


Красива, натуральна, смачна, та ще й зроблена в Україні - це карамель «Roks».


Фабрика «Меркурій» заснована в 1990 р, і з тих пір дарує радість дітям і дорослим не тільки в Україні, але і в США, Канаді, країнах Африки і Європи, експортується в Азію.


Такий успіх пояснюється високим працьовитістю, постійним розширенням асортименту і отриманням міжнародних сертифікатів якості (в списку BRS і IFS).


У нас ви можете придбати карамель «Рокс» поштучно або ящиками за оптовими цінами.


Карамель Roks Будинок жахів (1 уп / 25 шт)

Немає в наявності Артикул: roksdomyjasov

  • 75 грн


в избранное

Недавно просмотренные

Карамель Roks Будинок жахів (1 уп / 25 шт)

Карамель Roks Будинок жахів (1 уп / 25 шт)

Жахливо ... смачна карамель в стильній упаковці! Порадуйте дорослих і дітей, створите атмосферу справжнього солодкого свята з цукерками Roks Будинок жахів.Поставляється в коробці, де можна знайти 25 штук льодяників в індивідуальній упаковці.Красива, натуральна, смачна, та ще й зроблена в Україні - це карамель «Roks».Фабрика «Меркурій» заснована в 1990 р, і з тих пір дарує радість дітям і дорослим не тільки в Україні, але і в США, Канаді, країнах Африки і Європи, експортується в Азію.Такий успіх пояснюється високим працьовитістю, постійним розширенням асортименту і отриманням міжнародних сертифікатів якості (в списку BRS і IFS).У нас ви можете придбати карамель «Рокс» поштучно або ящиками за оптовими цінами.....

75 грн