Фруктово-ягідні льодяники з романтичним настроєм! Не знаєте, як порадувати свою половинку або друзів в День Святого Валентина або просто хочете піднести солодкий сюрприз? У нас вже є рішення.


Цукерки упаковані в скляну банку, що поєднує в собі стиль і простоту форм.


Красива, натуральна, смачна, та ще й зроблена в Україні - це карамель «Roks».


Фабрика «Меркурій» заснована в 1990 р, і з тих пір дарує радість дітям і дорослим не тільки в Україні, але і в США, Канаді, країнах Африки і Європи, експортується в Азію.


Такий успіх пояснюється високим працьовитістю, постійним розширенням асортименту і отриманням міжнародних сертифікатів якості (в списку BRS і IFS).


У нас ви можете придбати карамель «Рокс» поштучно або ящиками за оптовими цінами.


Карамель Roks Мікро міні «Валентинка» в банці 120 г

Немає в наявності Артикул: 122

  • 57 грн


в избранное

Недавно просмотренные

Карамель Roks Мікро міні «Валентинка» в банці 120 г

Карамель Roks Мікро міні «Валентинка» в банці 120 г

Фруктово-ягідні льодяники з романтичним настроєм! Не знаєте, як порадувати свою половинку або друзів в День Святого Валентина або просто хочете піднести солодкий сюрприз? У нас вже є рішення.Цукерки упаковані в скляну банку, що поєднує в собі стиль і простоту форм.Красива, натуральна, смачна, та ще й зроблена в Україні - це карамель «Roks».Фабрика «Меркурій» заснована в 1990 р, і з тих пір дарує радість дітям і дорослим не тільки в Україні, але і в США, Канаді, країнах Африки і Європи, експортується в Азію.Такий успіх пояснюється високим працьовитістю, постійним розширенням асортименту і отриманням міжнародних сертифікатів якості (в списку BRS і IFS).У нас ви можете придбати карамель «Рокс» поштучно або ящиками за оптовими цінами.....

57 грн