• Карамель Roks Мікро Мікс 120 г

Потрібен симпатичний подарунок? Купіть льодяники Рокс Мікро Мікс з додаванням соку натуральних фруктів. Яскравий смак вишні, лимона, ванілі, полуниці, апельсина або яблука - справжня феєрія в зручній упаковці.


Ці цукерки не містять шкідливих барвників і консервантів, а збереження досягається шляхом додавання лимонної кислоти. Красива, натуральна, смачна, та ще й зроблена в Україні - це карамель «Roks».


Фабрика «Меркурій» заснована в 1990 р, і з тих пір дарує радість дітям і дорослим не тільки в Україні, але і в США, Канаді, країнах Африки і Європи, експортується в Азію.


Такий успіх пояснюється високим працьовитістю, постійним розширенням асортименту і отриманням міжнародних сертифікатів якості (в списку BRS і IFS).


У нас ви можете придбати карамель «Рокс» поштучно або ящиками за оптовими цінами.


Карамель Roks Мікро Мікс 120 г

есть в наличии Артикул: 144

  • 34 грн


в избранное

Недавно просмотренные

Карамель Roks Мікро Мікс 120 г

Карамель Roks Мікро Мікс 120 г

Потрібен симпатичний подарунок? Купіть льодяники Рокс Мікро Мікс з додаванням соку натуральних фруктів. Яскравий смак вишні, лимона, ванілі, полуниці, апельсина або яблука - справжня феєрія в зручній упаковці.Ці цукерки не містять шкідливих барвників і консервантів, а збереження досягається шляхом додавання лимонної кислоти. Красива, натуральна, смачна, та ще й зроблена в Україні - це карамель «Roks».Фабрика «Меркурій» заснована в 1990 р, і з тих пір дарує радість дітям і дорослим не тільки в Україні, але і в США, Канаді, країнах Африки і Європи, експортується в Азію.Такий успіх пояснюється високим працьовитістю, постійним розширенням асортименту і отриманням міжнародних сертифікатів якості (в списку BRS і IFS).У нас ви можете придбати карамель «Рокс» поштучно або ящиками за оптовими цінами.....

34 грн