Веселі та смачні льодяники, упаковані в скляну банку. Вони не тільки повторюють форму популярних фруктів, але і містять натуральні фруктові добавки. Смак вишні, ванілі, апельсина, малини, яблука або полуниці порадує дорослих і дітей.

Це якісні цукерки, виготовлені під суворим контролем, а фабрика володіє міжнародними сертифікатами якості.


Красива, натуральна, смачна, та ще й зроблена в Україні - це карамель «Roks».

Фабрика «Меркурій» заснована в 1990 р, і з тих пір дарує радість дітям і дорослим не тільки в Україні, але і в США, Канаді, країнах Африки і Європи, експортується в Азію.

Такий успіх пояснюється високим працьовитістю, постійним розширенням асортименту і отриманням міжнародних сертифікатів якості (в списку BRS і IFS).


У нас ви можете придбати карамель «Рокс» поштучно або ящиками за оптовими цінами.


Карамель Roks «Fruitca-mix» фрутки в банці 120 г

Немає в наявності Артикул: 132

  • 53 грн


в избранное

Недавно просмотренные

Карамель Roks «Fruitca-mix» фрутки в банці 120 г

Карамель Roks «Fruitca-mix» фрутки в банці 120 г

Веселі та смачні льодяники, упаковані в скляну банку. Вони не тільки повторюють форму популярних фруктів, але і містять натуральні фруктові добавки. Смак вишні, ванілі, апельсина, малини, яблука або полуниці порадує дорослих і дітей.Це якісні цукерки, виготовлені під суворим контролем, а фабрика володіє міжнародними сертифікатами якості.Красива, натуральна, смачна, та ще й зроблена в Україні - це карамель «Roks».Фабрика «Меркурій» заснована в 1990 р, і з тих пір дарує радість дітям і дорослим не тільки в Україні, але і в США, Канаді, країнах Африки і Європи, експортується в Азію.Такий успіх пояснюється високим працьовитістю, постійним розширенням асортименту і отриманням міжнародних сертифікатів якості (в списку BRS і IFS).У нас ви можете придбати карамель «Рокс» поштучно або ящиками за оптовими цінами.....

53 грн