• Автоматична кавоварка Delonghi ECAM23.460.W

DeLonghi ECAM 23.460 W - це компактна еспресо-кавоварка з функцією автоматичного приготування капучіно.

Стандартні функції приготування кавових напоїв підкріплюються новими можливостями - кавамашина збиває молоко одним натисканням кнопки за допомогою зовнішнього автокапучинатора - глечик для молока. Кавомашина оснащена дворядковим дисплеєм з русифікованим меню. Гнучка настройка всіх параметрів напою допомагає наблизити смак кави до ваших уподобань: дозволяє налаштувати кількість напою, міцність та температуру. Кавомашина готує еспресо як на зерновій, так і на мелену каву.

Вбудована кавомолка зі сталевими жорнами має 14 градацій помелу. На порцію може бути відрегульовано від 6 до 14 г меленої кави. Підставка для чашок з підігрівом дозволить довше зберігати у прогрітому посуді температуру кавових напоїв.

Автоматична кавоварка Delonghi ECAM23.460.W

есть в наличии Артикул: Delonghi ECAM23.460.W

  • 16 999 грн


в избранное

Теги: кофемашина, автоматическая кофемашина

Недавно просмотренные

Автоматична кавоварка Delonghi ECAM23.460.W

Автоматична кавоварка Delonghi ECAM23.460.W

DeLonghi ECAM 23.460 W - це компактна еспресо-кавоварка з функцією автоматичного приготування капучіно.Стандартні функції приготування кавових напоїв підкріплюються новими можливостями - кавамашина збиває молоко одним натисканням кнопки за допомогою зовнішнього автокапучинатора - глечик для молока. Кавомашина оснащена дворядковим дисплеєм з русифікованим меню. Гнучка настройка всіх параметрів напою допомагає наблизити смак кави до ваших уподобань: дозволяє налаштувати кількість напою, міцність та температуру. Кавомашина готує еспресо як на зерновій, так і на мелену каву.Вбудована кавомолка зі сталевими жорнами має 14 градацій помелу. На порцію може бути відрегульовано від 6 до 14 г меленої кави. Підставка для чашок з підігрівом дозволить довше зберігати у прогрітому посуді температуру кавових напоїв. ....

16 999 грн