• Кава в зернах Baza Індія Монсунд Малабар (арабіка) 500 г

Індія Монсунд Малабар (відома і як Малабарский мусон або Муссон Малабар) - класична арабіка, перевірена часом і жорсткими погодними умовами.


Своєю появою вона зобов'язана трагедії: кораблі, що перевозили мішки з зеленим зерном потрапили в шторм і джут намок, що відбилося на смак кави. Але саме цей випадок, і дозволив створити прекрасний смаковий профіль.


Як обробляють зерна зараз, коли часи величезних вітрильників залишилися в минулому? Зібраний урожай розсипається під навісами на морському узбережжі, зерна вбирають вологу, а потім їх запаковують у мішки, які залишають тут же. Через 3-4 місяці чудовий кава готова!


Цей спосіб обробки дозволяє отримати дуже міцну, насичену арабіку, де виділяються ноти шоколаду, карамелі, спецій і хліба. Таку каву чудовий у вигляді еспресо, в нього можна додавати цукор і молоко, насолоджуючись глибоким смаком і яскравим ароматом.


Бренд
Назва бренду Baza Coffee
Смак кави
Смакова карта Горчинка, Кислинка, Шоколад, Карамель, Специи
Тип
Тип кави Зерно
Країна-виробник
Виробник Украина
Фасування
Вага 500 г
Сорт кави
Склад Арабика
Вид обсмажування
Обсмажування Средняя

Кава в зернах Baza Індія Монсунд Малабар (арабіка) 500 г

есть в наличии Артикул: 00012

  • 260 грн


в избранное

Теги: арабика, моносорт арабики, арабика индия, арабика индия монсунд малабар, кофе база

Недавно просмотренные

Кава в зернах Baza Індія Монсунд Малабар (арабіка) 500 г

Кава в зернах Baza Індія Монсунд Малабар (арабіка) 500 г

Індія Монсунд Малабар (відома і як Малабарский мусон або Муссон Малабар) - класична арабіка, перевірена часом і жорсткими погодними умовами.Своєю появою вона зобов'язана трагедії: кораблі, що перевозили мішки з зеленим зерном потрапили в шторм і джут намок, що відбилося на смак кави. Але саме цей випадок, і дозволив створити прекрасний смаковий профіль.Як обробляють зерна зараз, коли часи величезних вітрильників залишилися в минулому? Зібраний урожай розсипається під навісами на морському узбережжі, зерна вбирають вологу, а потім їх запаковують у мішки, які залишають тут же. Через 3-4 місяці чудовий кава готова!Цей спосіб обробки дозволяє отримати дуже міцну, насичену арабіку, де виділяються ноти шоколаду, карамелі, спецій і хліба. Таку каву чудовий у вигляді еспресо, в нього можна додавати цукор і молоко, насолоджуючись глибоким смаком і яскравим ароматом. ....

260 грн