• Кава в зернах Baza Коста-Ріка (арабіка) 500 г

Хороший вибір для новачків! Зустрітися з унікальним світом кавових моносортів з арабікою Коста-Ріка.


Цей сорт росте в Центральній Америці на вулканічних грунтах. Вони ідеально підходять для вирощування кавових дерев без хімічних добрив, дозволяють отримувати великі врожаї, і надають кавовим зернам виразний смаковий профіль.


У чашці еспресо знаходиться складний букет з горіхових, квіткових і шоколадних тонів. Баланс між кислотністю і гіркотою, а в кінці легка нота димності. Цей моносортів підходить для холодних напоїв, оскільки зберігає всі смакові властивості навіть в охолодженому вигляді.


Бренд
Назва бренду Baza Coffee
Смак кави
Смакова карта Кислинка, Горчинка, Дымность
Тип
Тип кави Зерно
Країна-виробник
Виробник Украина
Фасування
Вага 500 г
Сорт кави
Склад Арабика
Вид обсмажування
Обсмажування Средняя

Кава в зернах Baza Коста-Ріка (арабіка) 500 г

есть в наличии Артикул: 00019

  • 490 грн


в избранное

Теги: арабика, моносорт арабики, арабика коста-рика, кофе база

Недавно просмотренные

Кава в зернах Baza Коста-Ріка (арабіка) 500 г

Кава в зернах Baza Коста-Ріка (арабіка) 500 г

Хороший вибір для новачків! Зустрітися з унікальним світом кавових моносортів з арабікою Коста-Ріка.Цей сорт росте в Центральній Америці на вулканічних грунтах. Вони ідеально підходять для вирощування кавових дерев без хімічних добрив, дозволяють отримувати великі врожаї, і надають кавовим зернам виразний смаковий профіль.У чашці еспресо знаходиться складний букет з горіхових, квіткових і шоколадних тонів. Баланс між кислотністю і гіркотою, а в кінці легка нота димності. Цей моносортів підходить для холодних напоїв, оскільки зберігає всі смакові властивості навіть в охолодженому вигляді. ....

490 грн