• Кава в зернах Garibaldi Espresso Bar 1 кг

Зернова кава Garibaldi Espresso Bar створена для приготування дуже міцних напоїв.


Рецептура, де панує робуста, займаючи 80% суміші, пропонує створення оптимальної чашки еспресо. Робуста з В'єтнаму і Уганди дає шоколадний профіль, виражену гірчинку, а 20% арабіки пом'якшать купаж.


Де краще використовувати каву Garibaldi Espresso Bar? Автоматичні і професійні кавомашини для офісу, особливо якщо ваші колеги вважають за краще міцну каву вранці.


Через свою щільності і насиченості, бленд Гарібальді сподобається любителям латте і капучіно, оскільки смак кави не загубиться в молоці.


Бренд
Назва бренду Garibaldi
Смак кави
Смакова карта Шоколад, Горчинка, Пряности
Тип
Тип кави Зерновой
Країна-виробник
Виробник Италия
Фасування
Вага 1 кг
Сорт кави
Склад Арабика/Робуста

Кава в зернах Garibaldi Espresso Bar 1 кг

есть в наличии Артикул: garibaldiespressobar

  • 340 грн


в избранное

Недавно просмотренные

Кава в зернах Garibaldi Espresso Bar 1 кг

Кава в зернах Garibaldi Espresso Bar 1 кг

Зернова кава Garibaldi Espresso Bar створена для приготування дуже міцних напоїв.Рецептура, де панує робуста, займаючи 80% суміші, пропонує створення оптимальної чашки еспресо. Робуста з В'єтнаму і Уганди дає шоколадний профіль, виражену гірчинку, а 20% арабіки пом'якшать купаж.Де краще використовувати каву Garibaldi Espresso Bar? Автоматичні і професійні кавомашини для офісу, особливо якщо ваші колеги вважають за краще міцну каву вранці.Через свою щільності і насиченості, бленд Гарібальді сподобається любителям латте і капучіно, оскільки смак кави не загубиться в молоці.....

340 грн