Показано с 1 по 6 из 6 (всего 1 страниц)

Розчинна кава

Розчинна кава - це сучасний і зручний формат приготування популярного напою.

ЇЇ готують із кавових зерен, тому не варто відносити до цієї категорії замінники. Найпопулярніші з них: цикорій і ячмінна кава. Вони не володіють сильним ароматом, яскравим смаком і не містять кофеїну.


Як придумали розчинну каву?

Експерименти почалися на початку минулого століття. У 1909 році випустили пробну партію, проте, вона не мала істотного успіху.

Все змінилося, коли влада Бразилії звернулися до швейцарського концерну Nestle. У них виникло перевиробництво зеленого зерна. Воно псувалося на складах, і цю проблему потрібно було терміново вирішувати.

Фахівцям довелося витратити вісім років на розробку стабільної формули. У підсумку, з'явилася марка кави Nescafe. Новий формат припав до смаку американцям і європейцям, а коли з військовими діями було покінчено, світ потроїв споживання кави.


Види розчинної кави

Чому дешева і дорога розчинна кава різні за смаком? Грає роль сировина, що купується, виробником, сучасність технологій на заводі і метод виробництва.


Всього існує три види продукту:

Порошкоподібна розчинна кава - це найдешевший товар для приготування якого використовують робусту з В'єтнаму, Індії, Уганди та Індонезії. Ця кава підійде тим, хто любить виражену гірчинку і високий вміст кофеїну.

Для його приготування беруть кавові зерна, обсмажують і варять кілька годин, щоб отримати дуже міцну каву. Потім цю масу висушують за допомогою пари і фасують.


Гранульована кави виглядає по-іншому і відрізняється приємним смаком, особливо якщо порівнювати з порошковим. Вона коштує дорожче, але це окупається кращими якостями. У такій банці може виявитися не тільки робуста, але і арабіка.


Процес схожий на той, який проходять кавові зерна для порошкової суміші, але на останній стадії її зволожують паром, а через це і виходять гранули.


І найдорожча - це сублімована кава. Саме вона купується в подарунок і привертає погляд в супермаркеті. До цього сегменту належить лінійка кави Нескафе.

Її ціна обумовлена ​​високою якістю зерна та складною технологією виробництва. Саме ці два фактори дозволяють отримувати смак, максимально наближений до натуральної заварної кави.

Кавова суміш висушується у вакуумі, набуваючи вигляду кристалів з чіткими гранями.


Ароматизована розчинна кава теж користується попитом у покупців. Людині властива тяга до експериментів, тому завжди можна розбавити робочі будні стіком кави зі смаком ірландського крему, вишні або чорного шоколаду.


Плюси розчинної кави ... і трошки про шкоду

Незважаючи на свій сучасний вигляд, розчинна кава продукт з досить консервативними властивостями. Адже і зараз, і п'ятдесят років тому, люди цінують її за незмінний набір якостей.

Миттєве приготування чашки напою в будь-яких умовах (робота, офіс, відпочинок на природі);

Приємний діапазон цін. Купити розчинну каву в Києві можна за дуже низькою або середньою ціною;

Стабільна якість смаку, особливо у великих виробників (бонус для консервативних людей);

Величезний асортимент додаткових смаків, сухих вершків і цукру для приготування, наприклад, капучино, якщо під рукою немає необхідних інгредієнтів.

Що стосується негативних факторів, то всі сходяться в одному: будь-яке зловживання кофеїном шкідливо, і не важливо отримує його людина з меленої кави або з розчинної.


Як купити розчинну каву? Замовте доставку в нашому магазині по Києву або відправку будь поштовою службою по Україні. Порадуйте свою сім'ю або колег смачнюо і якісною сублімованою кавою.