• Кава в зернах Baza Папуа-Нова Гвінея (арабіка) 500 г

Арабіка з Папуа-Нової Гвінеї зростає в гірській місцевості, а сусідство Тихого океану і його вплив на фауну цієї країни, дозволяють отримувати першокласні врожаї.

Кава в цій країні знаходиться під державним контролем, так само, як і на о.Ямайка, де росте знаменитий Ямайка Блю Маунтін. На відміну від згаданого сорти, що прославився не тільки своїм смаком, а й вражаючим цінником, ви можете купити Папуа-Нова Гвінея арабіку в Києві за хорошою ціною.

Виражена солодкість, де «розпускається» букет тропічних квітів, потім слідують горіхи, а в післясмак можна виявити чудову складну кислотність. Рекомендуємо моносортів тим, хто не любить занадто кислу арабіку, але знає толк в багатому аромат і смак.


Бренд
Назва бренду Baza Coffee
Смак кави
Смакова карта Кислинка, Цветы, Сладость
Тип
Тип кави Зерно
Країна-виробник
Виробник Украина
Фасування
Вага 500 г
Сорт кави
Склад Арабика
Вид обсмажування
Обсмажування Средняя

Кава в зернах Baza Папуа-Нова Гвінея (арабіка) 500 г

есть в наличии Артикул: 00023

  • 350 грн


в избранное

Теги: арабика, моносорт арабики, арабика папуа-новая гвинея, кофе база

Недавно просмотренные

Кава в зернах Baza Папуа-Нова Гвінея (арабіка) 500 г

Кава в зернах Baza Папуа-Нова Гвінея (арабіка) 500 г

Арабіка з Папуа-Нової Гвінеї зростає в гірській місцевості, а сусідство Тихого океану і його вплив на фауну цієї країни, дозволяють отримувати першокласні врожаї.Кава в цій країні знаходиться під державним контролем, так само, як і на о.Ямайка, де росте знаменитий Ямайка Блю Маунтін. На відміну від згаданого сорти, що прославився не тільки своїм смаком, а й вражаючим цінником, ви можете купити Папуа-Нова Гвінея арабіку в Києві за хорошою ціною.Виражена солодкість, де «розпускається» букет тропічних квітів, потім слідують горіхи, а в післясмак можна виявити чудову складну кислотність. Рекомендуємо моносортів тим, хто не любить занадто кислу арабіку, але знає толк в багатому аромат і смак. ....

350 грн