• Кава в зернах Trevi Elite 1кг

Кава в зернах Trevi Elite - це збалансований купаж чудової колумбійської арабіки і робусти в співвідношенні 85 до 15. Багатьма фахівцями арабіка з Колумбії вважається одним з найсмачніших і ароматних кави. І це не дивно, адже ця кава росте в передгір'ях Анд на висоті близько 2 км над рівнем моря в умовах максимально наближеним до ідеальних для вирощування кави.

Цей елемент відповідає в купажі за тонкий винний присмак і фруктові нотки в смаку. Робуста на контрасті додає купажу невелику гірчинку і тонізуючий ефект. В результаті ми отримуємо чудову кавову суміш, яка підійде до будь-якого випадку.

Вранці Trevi Elite допоможе прокинутися і радісно зустріти новий робочий або вихідний день. Обідня перерва на каву дозволить Вам концептуально доповнити трапезу і підбадьоритися, щоб з новими силами взятися за вирішення поставлених до обіду завдань. Вечірня кава Trevi Elite - це елітна насолода багатством смаку і щирим спілкуванням з друзями, близькими і коханими.


Бренд
Назва бренду Trevi
Смак кави
Смакова карта Кислинка, Горчинка, Фрукты, Винные ноты
Тип
Тип кави Зерно
Країна-виробник
Виробник Украина
Фасування
Вага 1 кг
Сорт кави
Склад Арабика/Робуста
Вид обсмажування
Обсмажування Средняя

Кава в зернах Trevi Elite 1кг

есть в наличии Артикул: Trevi-1

  • 478 грн


в избранное

Недавно просмотренные

Кава в зернах Trevi Elite 1кг

Кава в зернах Trevi Elite 1кг

Кава в зернах Trevi Elite - це збалансований купаж чудової колумбійської арабіки і робусти в співвідношенні 85 до 15. Багатьма фахівцями арабіка з Колумбії вважається одним з найсмачніших і ароматних кави. І це не дивно, адже ця кава росте в передгір'ях Анд на висоті близько 2 км над рівнем моря в умовах максимально наближеним до ідеальних для вирощування кави.Цей елемент відповідає в купажі за тонкий винний присмак і фруктові нотки в смаку. Робуста на контрасті додає купажу невелику гірчинку і тонізуючий ефект. В результаті ми отримуємо чудову кавову суміш, яка підійде до будь-якого випадку.Вранці Trevi Elite допоможе прокинутися і радісно зустріти новий робочий або вихідний день. Обідня перерва на каву дозволить Вам концептуально доповнити трапезу і підбадьоритися, щоб з новими силами взятися за вирішення поставлених до обіду завдань. Вечірня кава Trevi Elite - це елітна насолода багатством смаку і щирим спілкуванням з друзями, близькими і коханими. ....

478 грн