• Кава в зернах Trevi Classic 1 кг

Кава в зернах Trevi Classic - еталон класичного смаку і аромату чорної кави. Ця марка кави характеризується класичним смаком з помірною гіркуватістю і слабко кислинкою з горіховим відтінком арабіки та робусти.


Торговий Дім АВТ Маркет пропонує Вам купити кави в зернах Trevi Classic в Києві - відмінний класичний купаж кавових зерен. Він підійде як для ординарного кавування під час обідньої перерви в офісі, так і для десертного кавування в кав'ярні і з солодощами.


Купаж кави Trevi Classic:

- робуста - 50 відсотків

- арабіка - 50 відсотків


Купити каву в зернах Trevi Classic - доторкнутися до нестаріючої кавовій класиці.


Бренд
Назва бренду Trevi
Смак кави
Смакова карта Горчинка, Ореховые ноты, Сбалансированный
Тип
Тип кави Зерно
Країна-виробник
Виробник Украина
Фасування
Вага 1 кг
Сорт кави
Склад Арабика/Робуста
Вид обсмажування
Обсмажування Средняя

Кава в зернах Trevi Classic 1 кг

есть в наличии Артикул: Trevi Classic

  • 355 грн


в избранное

Недавно просмотренные

Кава в зернах Trevi Classic 1 кг

Кава в зернах Trevi Classic 1 кг

Кава в зернах Trevi Classic - еталон класичного смаку і аромату чорної кави. Ця марка кави характеризується класичним смаком з помірною гіркуватістю і слабко кислинкою з горіховим відтінком арабіки та робусти.Торговий Дім АВТ Маркет пропонує Вам купити кави в зернах Trevi Classic в Києві - відмінний класичний купаж кавових зерен. Він підійде як для ординарного кавування під час обідньої перерви в офісі, так і для десертного кавування в кав'ярні і з солодощами.Купаж кави Trevi Classic:- робуста - 50 відсотків- арабіка - 50 відсотківКупити каву в зернах Trevi Classic - доторкнутися до нестаріючої кавовій класиці.....

355 грн