• Зернова кава Julius Meinl The Originals Red Door Blend 1 кг

Ексклюзивна серія від Julius Meinl, яка обсмажується на невеликих ростер.


Red Door Blend - це ковток свіжого повітря, серед численної кави з класичним смаком і в стандартному обсмажуванні. Ця пропозиція тим, хто все ще відкриває нові горизонти.


Світле обсмажування, тільки 100% арабіка в складі, яскравий аромат квітів і цитрусів, а смак молочного шоколаду і мигдалю. Ця кава з вираженою елегантною кислинкою, тому ми рекомендуємо поекспериментувати зі способами заварювання.


Використовуйте турку, гейзерну кавоварку або метод запарювання - Юліус Майнл Ред Бленд розкриється тільки з кращого боку.


Бренд
Назва бренду Julius Meinl
Тип
Тип кави Зерно
Країна-виробник
Виробник Австрия
Фасування
Вага 1 кг
Сорт кави
Склад Арабика (бленд)
Вид обсмажування
Обсмажування Средняя

Зернова кава Julius Meinl The Originals Red Door Blend 1 кг

есть в наличии Артикул: JuliusMeinlRedDoorBlend

  • 960 грн


в избранное

Недавно просмотренные

Зернова кава Julius Meinl The Originals Red Door Blend 1 кг

Зернова кава Julius Meinl The Originals Red Door Blend 1 кг

Ексклюзивна серія від Julius Meinl, яка обсмажується на невеликих ростер.Red Door Blend - це ковток свіжого повітря, серед численної кави з класичним смаком і в стандартному обсмажуванні. Ця пропозиція тим, хто все ще відкриває нові горизонти.Світле обсмажування, тільки 100% арабіка в складі, яскравий аромат квітів і цитрусів, а смак молочного шоколаду і мигдалю. Ця кава з вираженою елегантною кислинкою, тому ми рекомендуємо поекспериментувати зі способами заварювання.Використовуйте турку, гейзерну кавоварку або метод запарювання - Юліус Майнл Ред Бленд розкриється тільки з кращого боку.....

960 грн