• Кава в зернах Julius Meinl Crema Espresso Delight 1 кг

Зерновий бленд, створений під знаком UTZ.

UTZ - це не тільки знак якості, який отримали вже понад 10 000 товарів в 116 країнах світу, ця пропозиція до свідомого і дбайливого ведення сільського господарства.

Кава, зазначена цим сертифікатом, пропонує відмінний смак. Купуючи її, ви будете знати, що продукт у вашій чашці вирощений дбайливо і не піддавався впливу шкідливих хімічних добрив.

Щоб створити бленд Крему Еспрессо Ділайт використовували 5 різних видів арабіки та робусти. Це мистецтво, оскільки при змішуванні зерна повинні доповнювати один одного і гармоніювати.

Підсумковий напій має багатий фруктовим ароматом, розсипом цитрусових в смаку, а в післясмаку чуються тони темного шоколаду.


Бренд
Назва бренду Julius Meinl
Тип
Тип кави Зерно
Країна-виробник
Виробник Австрия
Фасування
Вага 1 кг
Сорт кави
Склад Арабика/Робуста
Вид обсмажування
Обсмажування Средняя

Кава в зернах Julius Meinl Crema Espresso Delight 1 кг

есть в наличии Артикул: JuliusMeinlCremaEspressoDelight

  • 690 грн


в избранное

Недавно просмотренные

Кава в зернах Julius Meinl Crema Espresso Delight 1 кг

Кава в зернах Julius Meinl Crema Espresso Delight 1 кг

Зерновий бленд, створений під знаком UTZ.UTZ - це не тільки знак якості, який отримали вже понад 10 000 товарів в 116 країнах світу, ця пропозиція до свідомого і дбайливого ведення сільського господарства.Кава, зазначена цим сертифікатом, пропонує відмінний смак. Купуючи її, ви будете знати, що продукт у вашій чашці вирощений дбайливо і не піддавався впливу шкідливих хімічних добрив.Щоб створити бленд Крему Еспрессо Ділайт використовували 5 різних видів арабіки та робусти. Це мистецтво, оскільки при змішуванні зерна повинні доповнювати один одного і гармоніювати.Підсумковий напій має багатий фруктовим ароматом, розсипом цитрусових в смаку, а в післясмаку чуються тони темного шоколаду.....

690 грн