Зернова кава Trevi Crema 1 кг

Зернова кава Trevi Crema 1 кг

В наявності

441 грн

Показано с 1 по 15 из 63 (всего 5 страниц)

Кава в зернах

 Кава - це основа економік для ряду країн, товар, який не поступається позиціями перед такими конкурентами, як нафта, золото або алмази. І просто незамінна річ для людей в будь-якій точці світу.


Формат зернової кави (кава в зернах) представлений у всіх великих виробників. Ми ведемо мову про компанії Lavazza (Лаваца), Jacobs (Якобс), Paulig (Пауліг), Illy (Іллі) або Julius Meinl. З огляду на їх стаж на ринку, успішність в продажах, загальну роботу над популяризацією бренду, вони точно володіють рецептом успіху.


Навіщо купувати каву в зернах?


Є три пункти «за» цей формат.


1. Контроль якості: при розтині пачки всі достоїнства (рівномірна обжарка) і недоліки (дефекти зерна, підміна арабіки робустою) будуть перед очима.
2. Свіжість: найсмачніша кава та, що змелена безпосередньо перед заваркою.
3. Економія: немає спокуси насипати побільше, що часто відбувається з меленою або розчинною кавою.


Гаразд - це зрозуміло. Чи є якісь суттєві деталі при виборі? Їх багато, тому почнемо з самого початку. Існує чотири види кавових дерев:


1. Арабіка;
2. Робуста;
3. Ексцельса;
4. Ліберіка.


Останні не культивуються, але можуть використовуватися місцевими громадами. Кавові біржі цікавляться першими двома пунктами, які оцінюються не тільки по сорту, а й цілою низкою ознак.


На ціну зернової кави впливають такі чинники:
• Сорт дерев;
• Розташування плантації;
• Вартість робочої сили в країні;
• Витрати на турботу про зростаючі саджанцях;
• Обробка і наступне транспортування до складу.


Якщо всі етапи виробництва включають в себе відмову від хімічних добрив, кавові вишні збираються вручну (так можна вибрати самі стиглі), а держава встановлює високі стандарти сертифікації для фермерів - ціна зростає, але це компенсується якістю.


Де знайти інформацію про сорт кави?


Деякі виробники вказують докладні дані (так швейцарська компанія Blasercafe обожнює суміші з різних видів арабіки), інші можуть повідомити тільки про процентне співвідношення (назва моносортів в бленді підпадає під комерційну таємницю).


Яку каву вибрати в магазині?


З огляду на кількість товару - розгубитися легко. Тому дотримуйтесь невеликої інструкції.

Запитайте себе, яку каву краще: міцну і яка бадьорить або багату на різні смакові відтінки?

Вибрали міцну і бадьорить? В такому випадку розгляньте такі варіанти:

• Бленди арабіки та робусти. Їх люблять італійські виробники, що пропонують різні відсотки співвідношення: 80% арабіки і 20% робусти або 60% арабіки і 40% робусти.
• Середньо-темне або чорне обсмажування. Піддаючи зерна додатковій обробці, завод добивається смаку чорного шоколаду або какао-бобів, що дає додаткове відчуття щільності напою.
• моносорти 100% робусти з Індонезії, В'єтнаму чи Індії. Чи не найпопулярніший продукт через високий вміст кофеїну і прямолінійного смаку, але його теж можна знайти і купити в інтернет-магазині або супермаркеті.


Для шанувальників багатьох нюансів, несподіваних, але приємних відкриттів, і, звичайно ж, для гурманів вибір такий:

• Бленди з різних сортів арабіки, моносортів 100% арабіки. Список і смакова карта величезні (Південна і Центральна Америка, острови Океанії, країни Африки і Азії, сорти з Австралії), залишається тільки пробувати.

• Світла і середня обжарка: ідеальний варіант для делікатних зерен, що вимагають особливого поводження.
Вибирайте зернова кава виходячи з методу приготування.


Купити кави для кавомашини - особливе завдання. Чому? Більша частина сортів арабіки не розкриються через свою ніжну структуру, а ви отримаєте спотворений смак, розчарування і марну трату грошей.

З огляду на цей фактор - пробуйте суміші арабіки і робусти. Остання забезпечує смаковий баланс, бере участь у створенні ідеальної крема у еспресо, відтіняє і об'єднує між собою різні сорти арабіки.

Подобається заварюти каву у чашці або приготувати в турці? Для цих методів підійде арабіка: кожен сорт має смакову шкалу, яка проявляється при правильному методі приготування. Використовуючи ці два способи, можна досягти прекрасного, багатого і унікального смаку в чашці.

Інтернет-магазин Coffee Baza пропонує швидке замовлення, доставку до дверей, відправку по Україні. Отримайте свою консультацію прямо зараз по телефону, за допомогою вайбера або на електронну пошту.