• Кава в зернах Baza Китай Сімао (арабіка) 500 г

Китайська кава - це відносна новинка. Китай асоціюється з чаєм, але ми пропонуємо спробувати арабіку, вирощену в провінції Юннань.

Ця частина країни була обрана не випадково. Економічне диво позначилося на екологічній обстановці Китаю не кращим чином, а ця зона сейсмічно небезпечна, тому промисловість не зважилася на розміщення заводів.

Клімат і гірська місцевість дозволила отримати умови, які існую в двох великих і знаменитих кавових країнах - Колумбії та Індонезії.

Що може запропонувати арабіка Китай Сімао?

Високу насиченість і щільність, м'якість, акцент червоного вина і характерну фруктову кислинку. Можливо, хтось розрізнить флер карамелі і аромат цитрусових. Ця кава підійде для приготування м'якого еспресо, запарювання, а ось в кавомашині смак може не розкритися.


Бренд
Назва бренду Baza Coffee
Смак кави
Смакова карта Кислинка, Вино, Фрукты, Сбалансированность
Тип
Тип кави Зерно
Країна-виробник
Виробник Украина
Фасування
Вага 500 г
Сорт кави
Склад Арабика
Вид обсмажування
Обсмажування Средняя

Кава в зернах Baza Китай Сімао (арабіка) 500 г

есть в наличии Артикул: 00016

  • 285 грн


в избранное

Теги: арабика, моносорт арабики, арабика китай симао, кофе база

Недавно просмотренные

Кава в зернах Baza Китай Сімао (арабіка) 500 г

Кава в зернах Baza Китай Сімао (арабіка) 500 г

Китайська кава - це відносна новинка. Китай асоціюється з чаєм, але ми пропонуємо спробувати арабіку, вирощену в провінції Юннань.Ця частина країни була обрана не випадково. Економічне диво позначилося на екологічній обстановці Китаю не кращим чином, а ця зона сейсмічно небезпечна, тому промисловість не зважилася на розміщення заводів.Клімат і гірська місцевість дозволила отримати умови, які існую в двох великих і знаменитих кавових країнах - Колумбії та Індонезії.Що може запропонувати арабіка Китай Сімао?Високу насиченість і щільність, м'якість, акцент червоного вина і характерну фруктову кислинку. Можливо, хтось розрізнить флер карамелі і аромат цитрусових. Ця кава підійде для приготування м'якого еспресо, запарювання, а ось в кавомашині смак може не розкритися. ....

285 грн