• Кава в зернах Baza Індія Монсунд Малабар (арабіка) 500 г

Індія Монсунд Малабар (відома і як Малабарський мусон або Мусон Малабар) - класична арабіка, перевірена часом та жорсткими погодними умовами. Своєю появою вона зобов'язана трагедії: кораблі, що перевозили мішки із зеленим зерном, потрапили у шторм і джут намок, що відбилося на смак кави. Але саме цей випадок, і дозволивши створити прекрасний смаковий профіль.


Як обробляють зерна зараз, коли годинник величезних вітрильників залишився в минулому? Зібраний урожай розсипається під навісами на морському узбережжі, зерна вбирають вологу, а потім їх запаковують у мішки, які залишають тут же. Через 3-4 місяці чудовий кава готова!


Цей спосіб обробки дозволяє отримати дуже міцну, насичену арабіку, де виділяються ноти шоколаду, карамелі, спецій та хліба. Такий кофе чудовий у вигляді еспресо, в нього можна додавати цукор та молоко, насолоджуючись глибоким смаком та яскравим ароматом.

Бренд
Назва бренду Baza Coffee
Смак кави
Смакова карта Горчинка, Кислинка, Шоколад, Карамель, Специи
Тип
Тип кави Зерно
Країна-виробник
Виробник Украина
Фасування
Вага 500 г
Сорт кави
Склад Арабика
Вид обсмажування
Обсмажування Средняя

Кава в зернах Baza Індія Монсунд Малабар (арабіка) 500 г

есть в наличии Артикул: 00012

  • 365 грн


в избранное

Теги: арабика, моносорт арабики, арабика индия, арабика индия монсунд малабар, кофе база

Недавно просмотренные

Кава в зернах Baza Індія Монсунд Малабар (арабіка) 500 г

Кава в зернах Baza Індія Монсунд Малабар (арабіка) 500 г

Індія Монсунд Малабар (відома і як Малабарський мусон або Мусон Малабар) - класична арабіка, перевірена часом та жорсткими погодними умовами. Своєю появою вона зобов'язана трагедії: кораблі, що перевозили мішки із зеленим зерном, потрапили у шторм і джут намок, що відбилося на смак кави. Але саме цей випадок, і дозволивши створити прекрасний смаковий профіль. Як обробляють зерна зараз, коли годинник величезних вітрильників залишився в минулому? Зібраний урожай розсипається під навісами на морському узбережжі, зерна вбирають вологу, а потім їх запаковують у мішки, які залишають тут же. Через 3-4 місяці чудовий кава готова! Цей спосіб обробки дозволяє отримати дуже міцну, насичену арабіку, де виділяються ноти шоколаду, карамелі, спецій та хліба. Такий кофе чудовий у вигляді еспресо, в нього можна додавати цукор та молоко, насолоджуючись глибоким смаком та яскравим ароматом. ....

365 грн