• Кава в зернах Julius Meinl Poesia 1 кг

Королівська суміш з Африки! Легенда свідчить, що на території держави Хархамаут вирощувався найкращу каву, яку відправляли в усі куточки світу.


Це високогірна кава з плантацій Ефіопії і Кенії. Неймовірно елегантний, щільний, збагачений прянощами і фруктової кислотністю.


Темне обсмажування дозволяє підкреслити міцність напою, а ви, в свою чергу, отримуєте ідеальну чашку еспресо. Ця кава входить в знамениту «поетичну колекцію» від Юліус Майнл.


Спробуйте інші види кави з колекції Poetry Collection


100% арабіка Принцеса Меланж


Бленд для еспресо Імперіал Еспрессо


Бренд
Назва бренду Julius Meinl
Тип
Тип кави Зерно
Країна-виробник
Виробник Австрия
Фасування
Вага 1 кг
Сорт кави
Склад Арабика/Робуста (бленд)
Вид обсмажування
Обсмажування Темная

Кава в зернах Julius Meinl Poesia 1 кг

есть в наличии Артикул: JuliusMeinlPoesia

  • 990 грн


в избранное

Недавно просмотренные

Кава в зернах Julius Meinl Poesia 1 кг

Кава в зернах Julius Meinl Poesia 1 кг

Королівська суміш з Африки! Легенда свідчить, що на території держави Хархамаут вирощувався найкращу каву, яку відправляли в усі куточки світу.Це високогірна кава з плантацій Ефіопії і Кенії. Неймовірно елегантний, щільний, збагачений прянощами і фруктової кислотністю.Темне обсмажування дозволяє підкреслити міцність напою, а ви, в свою чергу, отримуєте ідеальну чашку еспресо. Ця кава входить в знамениту «поетичну колекцію» від Юліус Майнл.Спробуйте інші види кави з колекції Poetry Collection100% арабіка Принцеса МеланжБленд для еспресо Імперіал Еспрессо....

990 грн