Показано с 1 по 13 из 13 (всего 1 страниц)

Ароматизована кава

Ароматизований кави - це напій із зерен доповнений натуральними або синтетичними ароматизаторами.


Виробники пропонують такий товар в самому різному форматі:
•          Каву в зернах;
•          Мелену каву;
• Ароматизований розчинну каву.


Сегментування дозволяє задовольнити велике коло покупців. Хтось любить свіжий помел, тому вибере зерна, а для кого-то важливо швидко і легко зробити чашку кави в офісі. В такому випадку, розчинна кава в стіках вийде переможцем!


Ароматизація - це не сучасний винахід. Перші добавки з'явилися в теплих країнах, що легко можна пояснити: близький доступ до спецій і приправ, які не ростуть в холодній Європі.


Потрібен класичний рецепт кави по-східному? Віддаєте перевагу екзотичну варіацію? У пошукових системах знайдеться все. Крім таких класичних прянощів, як кориця, гвоздика і імбир, можна приготувати каву з шафраном, чорним перцем або кардамоном.


Як виглядає ароматизація кави?


Якщо у вас є спеції, окремо або спеціальний набір, куплений в супермаркеті, то процес простий: готуєте чашку кави, додаєте все, що побажаєте. Таким нехитрим чином виходить домашній ароматизований кави.


Якщо в гру вступає комерційна компанія, то все набуває іншого вигляду.
Спеціальна суміш наноситися на папір, розпорошується на зерна кави або проходить обрабатку гарячою водою і парою.
Чи безпечно це? Сучасні технології дозволяють отримувати самі дивовижні смаки і аромати, які абсолютно не шкодять людям. Ясна річ, що алергікам і маленьким дітям варто бути обережнішими.


Види ароматизованої кави


Попит визначає пропозицію і навпаки. Переваги покупців залежать від безлічі факторів - країни, віку, купівельної спроможності, звичок, і не можна виключати маркетингову складову.


Існує умовний поділ на групи:
• Кава зі смаком горіха - сюди входять такі апетитні назви, як лісовий горіх, мигдальний кави або горіх макадамія;
• Кава зі смаком шоколаду і карамелі - баварський шоколад, десерт тірамісу, карамельний кави, шоколадний мигдаль;
• Алкогольні напої - лідерство належить лікеру амаретто, потім йде ірландський віскі (ірландський лікер або кави по-ірландськи), коньяк, вершковий лікер, гавайський ром (ромова масло);
• Ніжні молочні смаки - ванільний кави мало кого залишає байдужим.


Торгові марки пропонують і кава зі спеціями, але це трохи нудно.
Українці показали себе консерваторами. З цієї причини, найпопулярнішими смаками залишаються лісовий горіх, амаретто, шоколад, карамель і вишня.
Якщо потрібен ароматизований кави з доставкою - придбайте його в нашому магазині. Ми продаємо зерновий і сублімований кави свіжої обжарювання, запакований в герметичні пакети.


Ціна на такий продукт залежить від ряду факторів:
• Сорт і тип зерен (арабіка або суміш арабіки та робусти);
• Якість ароматизатора (вітчизняний або іноземний виробник);
• Інших факторів (потужності виробництва, його розташування, логістики тощо).


Проаналізувавши інформацію, ми робимо цікава пропозиція. В інтернет магазині Кава База купити ароматизований кави - це отримати суміш арабіки та робусти (50/50) середнього обсмаження. Ми використовуємо якісні ароматизатори, які доповнюють природний аромат кавових зерен.