• Карамель Roks Олівець міді 25 г/75 шт/1 уп

Класична карамель в привабливому смугастому дизайні. Велика коробка карамелі стане чудовим подарунком або компліментом для відвідувачів вашої кав'ярні.


Красива, натуральна, смачна та ще й вироблена в Україні – це карамель «Roks».

Фабрика «Меркурій» заснована у 1990 р., і відтоді дарує радість дітям та дорослим не лише в Україні, а й у США, Канаді, країнах Африки та Європи, що експортується до Азії.

Такий успіх пояснюється високою працьовитістю, постійним розширенням асортименту та отриманням міжнародних сертифікатів якості (у списку BRS та IFS).

Карамель відпускається у упаковках. Ціна вказана за 1 уп.

Зверніть увагу (!) доставка позиції на замовлення може зайняти 2-3 робочі дні.

Карамель Roks Олівець міді 25 г/75 шт/1 уп

Немає в наявності Артикул: 802

  • 428 грн


в избранное

Недавно просмотренные

Карамель Roks Олівець міді 25 г/75 шт/1 уп

Карамель Roks Олівець міді 25 г/75 шт/1 уп

Класична карамель в привабливому смугастому дизайні. Велика коробка карамелі стане чудовим подарунком або компліментом для відвідувачів вашої кав'ярні.Красива, натуральна, смачна та ще й вироблена в Україні – це карамель «Roks».Фабрика «Меркурій» заснована у 1990 р., і відтоді дарує радість дітям та дорослим не лише в Україні, а й у США, Канаді, країнах Африки та Європи, що експортується до Азії.Такий успіх пояснюється високою працьовитістю, постійним розширенням асортименту та отриманням міжнародних сертифікатів якості (у списку BRS та IFS).Карамель відпускається у упаковках. Ціна вказана за 1 уп.Зверніть увагу (!) доставка позиції на замовлення може зайняти 2-3 робочі дні.....

428 грн