• Карамель Roks Асорті в пакеті 1 кг

Потрібен смачний подарунок, який би сподобався дорослим і дітям? Вибирайте 1 кг яскравою фруктово-ягідної карамелі на паличці.


Красива, натуральна, смачна, та ще й зроблена в Україні - це карамель «Roks».


Фабрика «Меркурій» заснована в 1990 р, і з тих пір дарує радість дітям і дорослим не тільки в Україні, але і в США, Канаді, країнах Африки і Європи, експортується в Азію.


Такий успіх пояснюється високим працьовитістю, постійним розширенням асортименту і отриманням міжнародних сертифікатів якості (в списку BRS і IFS).


Зверніть увагу (!) Доставка позиції під замовлення може зайняти 2-3 робочих дня.

Карамель Roks Асорті в пакеті 1 кг

есть в наличии Артикул: roksassorti1kg609Ф

  • 121 грн


в избранное

Недавно просмотренные

Карамель Roks Асорті в пакеті 1 кг

Карамель Roks Асорті в пакеті 1 кг

Потрібен смачний подарунок, який би сподобався дорослим і дітям? Вибирайте 1 кг яскравою фруктово-ягідної карамелі на паличці.Красива, натуральна, смачна, та ще й зроблена в Україні - це карамель «Roks».Фабрика «Меркурій» заснована в 1990 р, і з тих пір дарує радість дітям і дорослим не тільки в Україні, але і в США, Канаді, країнах Африки і Європи, експортується в Азію.Такий успіх пояснюється високим працьовитістю, постійним розширенням асортименту і отриманням міжнародних сертифікатів якості (в списку BRS і IFS).Зверніть увагу (!) Доставка позиції під замовлення може зайняти 2-3 робочих дня.....

121 грн