• Карамель Roks Тюльпан на паличці 50 г / 27 шт / 1 уп

Потрібні симпатичні і недорогі подарунки на 8 березня? Як щодо яскравих і солодких льодяників? Кожен тюльпанчик упакований в індивідуальну упаковку, він яскравий, і що головне дуже смачний.


Красива, натуральна, смачна, та ще й зроблена в Україні - це карамель «Roks».


Фабрика «Меркурій» заснована в 1990 р, і з тих пір дарує радість дітям і дорослим не тільки в Україні, але і в США, Канаді, країнах Африки і Європи, експортується в Азію.


Такий успіх пояснюється високим працьовитістю, постійним розширенням асортименту і отриманням міжнародних сертифікатів якості (в списку BRS і IFS).


Карамель відпускається в упаковках. Ціна вказана за 1 уп.


Зверніть увагу (!) Доставка позиції під замовлення може зайняти 2-3 робочих дня.


Карамель Roks Тюльпан на паличці 50 г / 27 шт / 1 уп

Немає в наявності Артикул: rokstylpannapalochke

  • 432 грн


в избранное

Недавно просмотренные

Карамель Roks Тюльпан на паличці 50 г / 27 шт / 1 уп

Карамель Roks Тюльпан на паличці 50 г / 27 шт / 1 уп

Потрібні симпатичні і недорогі подарунки на 8 березня? Як щодо яскравих і солодких льодяників? Кожен тюльпанчик упакований в індивідуальну упаковку, він яскравий, і що головне дуже смачний.Красива, натуральна, смачна, та ще й зроблена в Україні - це карамель «Roks».Фабрика «Меркурій» заснована в 1990 р, і з тих пір дарує радість дітям і дорослим не тільки в Україні, але і в США, Канаді, країнах Африки і Європи, експортується в Азію.Такий успіх пояснюється високим працьовитістю, постійним розширенням асортименту і отриманням міжнародних сертифікатів якості (в списку BRS і IFS).Карамель відпускається в упаковках. Ціна вказана за 1 уп.Зверніть увагу (!) Доставка позиції під замовлення може зайняти 2-3 робочих дня.....

432 грн