• Карамель Roks Фруктово-ягідне асорті «екран» 3,3 кг

Велика коробка маленьких цукерочок, яких вже точно вистачить на всіх. Купіть цілих 3,3 кг натуральних цукерок для компліменту гостям, подарунка дітям або як приємний бонус для колег.


Красива, натуральна, смачна, та ще й зроблена в Україні - це карамель «Roks».


Фабрика «Меркурій» заснована в 1990 р, і з тих пір дарує радість дітям і дорослим не тільки в Україні, але і в США, Канаді, країнах Африки і Європи, експортується в Азію.


Такий успіх пояснюється високим працьовитістю, постійним розширенням асортименту і отриманням міжнародних сертифікатів якості (в списку BRS і IFS).


Карамель відпускається в упаковках. Ціна вказана за 1 уп.


Зверніть увагу (!) Доставка позиції під замовлення може зайняти 2-3 робочих дня.


Карамель Roks Фруктово-ягідне асорті «екран» 3,3 кг

есть в наличии Артикул: 110

  • 522 грн
  • 439 грн


в избранное

Недавно просмотренные

Карамель Roks Фруктово-ягідне асорті «екран» 3,3 кг

Карамель Roks Фруктово-ягідне асорті «екран» 3,3 кг

Велика коробка маленьких цукерочок, яких вже точно вистачить на всіх. Купіть цілих 3,3 кг натуральних цукерок для компліменту гостям, подарунка дітям або як приємний бонус для колег.Красива, натуральна, смачна, та ще й зроблена в Україні - це карамель «Roks».Фабрика «Меркурій» заснована в 1990 р, і з тих пір дарує радість дітям і дорослим не тільки в Україні, але і в США, Канаді, країнах Африки і Європи, експортується в Азію.Такий успіх пояснюється високим працьовитістю, постійним розширенням асортименту і отриманням міжнародних сертифікатів якості (в списку BRS і IFS).Карамель відпускається в упаковках. Ціна вказана за 1 уп.Зверніть увагу (!) Доставка позиції під замовлення може зайняти 2-3 робочих дня.....

439 грн 522 грн