• Кава в зернах Garibaldi Dolce Aroma 1 кг

Бленд арабіки та робусти для кавоварок.


Кава Dolce Aroma створений в Італії, де особливо сильна любов до еспресо. Приготувати таку каву правильно, особливо якщо під рукою немає відповідного бленда досить складно. Саме тому марка Гарібальді створила цей купаж.


У ньому домінує робуста (70%), що дає напоїв насичений смак паленої карамелі, горіхів і трюфельних цукерок. На відміну від робусти, арабіка більш м'який сорт і в ньому менше кофеїну, вона формує багаті смакові ноти, а в Dolce Aroma привносить свіжість цитрусових.


Ця кава ідеально підійде для офісів і кав'ярень. Демократична цінова політика і гарна якість, роблять продукцію «Гарібальді» прекрасної покупкою!


Бренд
Назва бренду Garibaldi
Смак кави
Смакова карта Шоколад, Горчинка, Карамель
Тип
Тип кави Зерновой
Країна-виробник
Виробник Италия
Фасування
Вага 1 кг
Сорт кави
Склад Арабика/Робуста
Вид обсмажування
Обсмажування Средняя

Кава в зернах Garibaldi Dolce Aroma 1 кг

есть в наличии Артикул: garibaldidolcearoma

  • 390 грн


в избранное

Недавно просмотренные

Кава в зернах Garibaldi Dolce Aroma 1 кг

Кава в зернах Garibaldi Dolce Aroma 1 кг

Бленд арабіки та робусти для кавоварок.Кава Dolce Aroma створений в Італії, де особливо сильна любов до еспресо. Приготувати таку каву правильно, особливо якщо під рукою немає відповідного бленда досить складно. Саме тому марка Гарібальді створила цей купаж.У ньому домінує робуста (70%), що дає напоїв насичений смак паленої карамелі, горіхів і трюфельних цукерок. На відміну від робусти, арабіка більш м'який сорт і в ньому менше кофеїну, вона формує багаті смакові ноти, а в Dolce Aroma привносить свіжість цитрусових.Ця кава ідеально підійде для офісів і кав'ярень. Демократична цінова політика і гарна якість, роблять продукцію «Гарібальді» прекрасної покупкою!....

390 грн