В этой категории нет товаров.


Пуер

Чай Пуер (пуер, пу ер) - це постферментірованний чай з характерним деревно-земляним смаком.


У Китаї Пуер відомий століттями, а решта світу почав завойовувати порівняно недавно. Постачальники чаю рекомендують його, як альтернативу кави. Він міцний, бадьорить, додає сил і налаштовує на активну інтелектуальну роботу.


Історія чаю пу ер

Сказати, що напій вживався тільки в Китаї - це неправильно. Так, провінція Юньнань отримала права на поставку чаю до палацу імператора і вдома вельмож, а й інші країни змогли швидко оцінити його властивості.


У Бірмі, В'єтнамі, і навіть Тибеті, місцеве населення прихильно прийняв Пуер. Він відновлював сили після виснажливої ​​роботи в полях, надавав витривалість в довгих гірських подорожах.


Ферментація відбувалася природним чином: чайний лист зопрівав в купах, повільно томясь і набуваючи копчений аромат. Потім слідував процес пресування в форму цегли, млинця або чаші. Поки товар доставлявся, він дозрівав і до моменту продажу був повністю готовий.


У ті часи не існувало швидких засобів пересування, тому такий спосіб був виправданий. Але в минулому столітті Китай пережив економічний ривок, країну обплутали автомагістралі і мережу залізниць. Товари виявлялися у покупців, ледь ті встигали моргнути.


В таких обставинах, фабрики по виробництву Пуер зробили правильні висновки: знадобилася методика швидкої ферментації.


види Пуер

Готовий чай прийнято ділити на дві великі категорії:

Шу Пуер;

Шен Пуер.


Шу - сучасний Пуер. Він визріває швидко і відразу ж готовий до приготування. Більшість шу пуерів - це міцні чаї, де можна зустріти аромат диму, землі і дерева. З'являються вони при визрівання чаю, і є його невід'ємною частиною.


Шен - класичний чай, що дозріває повільно і поступово. Ці чаї дорожчають з часом, тому зустріти в продажу шен віком 20-25 років, зовсім не складне завдання.


У звичайному чаї важлива свіжість сировини, а ось Пуер цінується витриманий. Чашка цього напою стане тільки краще, навіть через багато років. Тому продавці можуть обманювати покупців, видаючи молоді пу ери за старі. Що стосується решти, сміливо купуйте цей вид чаю.


Особливість Пуер в їх характерною формою, тому вам зустрінуться:

Розсипний Пуер (його можуть ароматизувати штучними або натуральними ароматизаторами);

Форма млинця або коржі (часто зустрічається вага 357 г);

Гніздо або чаша;

Форма цегли (найдавніша з усіх);

Форма невеликий гарбуза.


Пуер витривалий чай - він витримує заварку водою 95-100 С, і це не впливає на його смак в гіршу сторону.


Купити чай Пуер простіше простого - зробіть замовлення по телефону і виберіть спосіб доставки. Ми зробимо все інше!