Показано с 1 по 9 из 9 (всего 1 страниц)

Пакетований чай

Пакетований чай або чай в пакетиках - сучасний, зручний і популярний формат. Останній фактор виступає в тісній зв'язці з першими двома.


На ринку величезна кількість виробників, але серед них виділяється Lipton (Ліптон). Справжнім любителям чаю, пропонуємо асортимент із класичних і ароматизованих смаків.


Виберіть свій:

Чорний чай;

Зелений чай;

Трав'яний чай;

Фруктовий чай (чай з фруктовими добавками);

Ароматизований чай (чорний або зелений).


Чайний пакет - це просто формат. Всередині може бути, як дешеву сировину (різаний або ламаний лист), так тіпси або флавері (бруньки і перші листочки).

Але сучасного вигляду пакетика, сформувався далеко не відразу.


До створення спеціального паперу, надійного кріплення нитки і підбору підходящого розміру чайного листа (адже заварка повинна відбуватися якомога швидше), люди зробили багато помилок і не зупинялися в своїх експериментах.

Спочатку чай вживався в розсипному вигляді. Це диктує сам вид листа, який можна залити водою і залишити настоюватися. Крім цього варіанту, Китай полюбив чай ​​пуер, спресований в форму цегли, чаш або плодів мандаринового дерева. До нього додавався набір зі спеціальних чаш і ножа для акуратного відділення чайного листа.


Перші спроби укладення чаю в «пакети» були настільки розкішними, як і боязкими. Для них використовували папір і відрізи шовку. Ці поняття були практично синонімами, оскільки дешевого виробництва паперу не існувало в принципі.


І пакетований чай значив: «дуже дорогий».


Історія чайного пакета

Спершу, чай продавався в жерстяних банках. Це дозволяло зберігати лист від сонця і проникнення неприємних запахів. Промоушен існував і тоді, тому один з торговців взяв невеликі мішечки, розфасувавши в них зразки товару.


Деякі покупці не зрозуміли цей хід, пустивши в заварку чай в мішечку. Дивно, але цей метод їм сподобався. На жаль, але шовк виявився невідповідною тканиною: занадто дорогий, та й до того ж, мав щільну структуру.


Переворот в чайній промисловості зробив чоловік, по суті, не мав до неї відношення. Працівник паперової фабрики Фей Осборн зрозумів, що потрібно для комерційного успіху. З чаєм все було в порядку, але папір не підходив для заварювання.

Він вирішив проблему зайвого розмочування паперу, підібрав щільність і тип, що дозволяє пропускати заварку, але не маленькі чаїнки, а потім презентував свій продукт ринку.


Двадцяте століття дало неймовірний поштовх в промисловості, і життя більшості людей сильно прискорилася. Ось тут і знадобився чайний пакетик, що дозволив отримати чашку ароматного напою практично моментально.


Пакетований чай буває різних типів. Основними параметрами називають:

Форму чайного пакета.

Матеріал чайного пакета;

Спосіб кріплення нитки.


Пакетик закривають за допомогою металевої скоби, використовують спеціальний термоспособом або нитку. Клей під забороною - він негативно впливає на смак і здоров'я людей.


Смак чаю не залежить від форми пакета, але впливає на сприйняття покупців. Найчисленніша група це прямокутні пакетики, на другому місці круглі (їх часто використовують бюджетні бренди), а найдорожчими визнані шовкові пірамідки.


Чай в пакетиках може фасувати в індивідуальну упаковку, випускатися з будь-якими смаками, а багато виробників із задоволенням представляють лімітовані чайні колекції.