В этой категории нет товаров.


Оолонг (улун)

Чай улун (інші назви оолонг, Улонг) - напівферментований чай.


Він стоїть осторонь, тому що поєднує в собі риси зеленого і чорного чаю. Виявляється цей фактор в зовнішньому вигляді, в смаку і впливає на спосіб заварювання.


Велика частина улунов вирощується в Китаї та на Тайвані.


Чому улун відрізняється від інших чаїв?

Ферментацію не доводять до кінця, отримуючи незвичайний і насичений смак. Ідеальним співвідношенням є 50/50, але існують оолонги, які не підпадають під це значення.


У провінції Фуцзян і на Тайвані люблять слабку ферментацію.

Так народилися знаменитий чай Формоза. Аромат меду і фруктів, прекрасний зеленуватий колір, а в складі тільки нирки і верхні листки. Це дорогий, але дуже смачний чай.


У Китаї поширені:

Молочний оолонг;

Те Гуань Інь;

Так Хун Пао (Великий червоний халат).


Звичайно, список не повний. Є екзотичні та рідкісні сорти цього чаю, але ми зосередимося на тих, які легко купити і спробувати.


Кому варто купити улун?

Любителям і чорних, і зелених чаїв;

Тим, хто шукає щось нове;


Справжнім чайним гурманам (улун розкриваються при кожній новій заварці).

Оолонги продаються на вагу і упакованими. Перші можна оцінити перед покупкою, вдихнути аромат чаю, але слід пам'ятати, що від контакту з повітрям корисні властивості знизяться. Герметична упаковка краще, але продавець не дозволить заглянути всередину.


Почніть знайомство з молочного улуна! Він вабить приємним вершковим ароматом, добре втамовує спрагу і коштує недорого. Зробіть замовлення по телефону або онлайн, дочекайтеся доставки, пийте смачний чай.