Показано с 1 по 3 из 3 (всего 1 страниц)

Фруктовий чай

Фруктовий чай - напій, де зустрічаються ягоди, шматочки фруктів, цедра цитрусових, пелюстки квітів і листя рослин.


Якщо в складі є зелений або чорний чай, то це чай з добавками.


Поряд з трав'яними чаями, фруктові напої набули поширення у всіх країнах. Вони не вимагають вирощування спеціальної сировини, треба просто враховувати місцеві особливості.


Так в лісовій місцевості будуть популярні ягідні чаї з ожини, малини або брусниці, а в східних країнах віддадуть перевагу цитрусовим і пелюсток квітів.


Як вибрати чай фруктовий?


Є два варіанта:

Купити комерційний чай у відповідного виробника;

Зібрати сировину і приготувати з нього напій власноруч.


Міські жителі можуть скомбінувати обидва варіанти. Вирощувати ягоди або їздити в ліс затратно і важко, але можна змішати готові інгредієнти. Це дозволить отримати бажаний смак, не витрачаючи багато часу на пошук відповідного варіанту.


Якщо покупець вирішив зупинитися на першому варіанті, то ми пропонуємо купити фруктовий чай в пакетиках Ліптон (Lipton).

Такий чай заварюється швидше, ніж розсипні (їх потрібно наполягати 8-10 хвилин).


Хоча список добавок дуже великий, можна виділити найбільш популярні:

Каркаде (гібіскус або суданська троянда);

Шматочки яблука;

Листя фруктів і ягід;

Цедра цитрусових (мандарин, лимон, апельсин, грейпфрут);

шипшина;

Пелюстки квітів (соняшник, сафлор);

Шматочки папайї.


Окремі компанії можуть додавати цукрові фігурки, шматочки шоколаду і карамелі, солодку мішуру, будь-які інгредієнти, які зроблять фруктову суміш красивішим та привабливішим в очах споживача.


Краще купити фруктовий чай, де немає цукру і інших підсолоджувачів в складі. Багато фрукти і ягоди можуть давати природну солодкість, тому вам не знадобляться дополнители.


Потрібен фруктовий чай з доставкою по Києву або Україні? Замовте товар в інтернет магазині, розплатитеся зручним способом, очікуйте кур'єра або доставку на ваше постовое відділення.