Показано с 1 по 6 из 6 (всего 1 страниц)

Ароматизований чай


Ароматизований чай - популярний напій, де чайний лист змішують з натуральними або синтетичними ароматизаторами.


Винахід не можна назвати новим. Жасминовий чай, користувався небувалим попитом ще в Стародавньому Китаї. Є кілька легенд на цей рахунок, але всі вони сходяться в одному: це був смачний і шикарний напій, зовсім недоступний простим людям.


Як вибрати чай з добавками?

Вирішили спробувати ароматизований чай, але зробити вибір не просто? Нічого дивного, адже існує так багато виробників. Всі вони обіцяють прекрасний смак, висока якість і заманюють барвистими упаковками.


Чай з ароматизаторами (умовно, звичайно) можна поділити так:

Натуральні (масла, трави, квіти, шматочків фруктів, спеції і т.п.);

Ідентичні натуральним (обраний смак і аромат виходить шляхом ферментації, і максимально відповідає природним);

Штучні (складні смаки, особливо ті, що не існує в природі).


Дві найобширніші групи чаїв - це зелений ароматизований чай і чорний ароматизований чай. Купити їх можна в будь-якому супермаркеті або інтернет магазині.


Пул популярних смаків не дуже великий:

Чай Ерл Грей (чай з бергамотом);

Чай Саусеп (чай з саусепа);

Мятний чай;

Зелений чай з жасмином;

Чай з ароматом молока (молочний улун).


Такі добавки, як каркаде (суданська троянда), шматочки полуниці або ананаса, шипшина, меліса, часто додають в готові суміші. Виробники вказують, що кладуть усередину пакетиків або розсипного чаю. Звертайте увагу на підсилювачі смаку, особливо, якщо не хочете надзвичайну ароматизацію і любите делікатний аромат.


Дешевий чай часто складається тільки з ароматизатора і недорогий чайної основи. Для виготовлення такого продукту використовують сировину з Індії, Шрі-Ланки або Кенії. Ці країни постачають багато недорого продукту, якість якого і ховається за допомогою сторонніх добавок.


Купити чай Lipton (Ліптон)


Пропонуємо придбати знаменитий чай Ліптон! Він смачний, пройшов європейську сертифікацію харчових продуктів і може похвалитися відміткою від Rainforest Alliance.


У колекції знайдуться такі чаї:

З м'ятою;

Ерл Грей;

лимонний;

З цитрусами;

Лісові ягоди;

Чорна смородина.


Вибирайте свій ароматизований чай в пакетиках, оплачуйте покупку зручним способом і чекайте доставки. Ми завжди раді надати консультацію, якщо у вас виникнуть питання по тел. 067-110-53-53