• Кава в зернах Baza Лаос (арабіка) 1 кг

Незвичайний сорт арабіки з Лаосу!


Південно-Східна Азія знаменита своїми поставками робусти, але ми хочемо запропонувати щось унікальне - яскраву і самобутню арабіку в яку неможливо не закохатися.


Саджанці вирощуються на плато Болавен, де не буває дуже жарко, зате завжди достатня кількість води і дощів. Кавові вишні дозрівають на висоті 1200 метрів над рівнем моря, і збираються повністю вручну. Хімічні добрива не використовуються, а місцеві фермери постійно експериментують з новими видами саджанців.

Аромат сильний, а смак не дуже характерний для 100% арабіки, оскільки крім ягідно-квіткової кислинки відчувається приємна гірчинка. Тривалий післясмак і висока щільність, яка досягається навіть при використанні моносорти в кавомашині.

 

Відмінне співвідношення ціни, якості та відмінного смаку!


Бренд
Назва бренду Baza Coffee
Смак кави
Смакова карта Кислинка, Горчинка, Цветы, Ягоды
Тип
Тип кави Зерно
Країна-виробник
Виробник Украина
Фасування
Вага 1 кг
Сорт кави
Склад Арабика
Вид обсмажування
Обсмажування Средняя

Кава в зернах Baza Лаос (арабіка) 1 кг

есть в наличии Артикул: 00020

  • 455 грн


в избранное

Теги: арабика, моносорт арабики, арабика лаос, кофе база

Недавно просмотренные

Кава в зернах Baza Лаос (арабіка) 1 кг

Кава в зернах Baza Лаос (арабіка) 1 кг

Незвичайний сорт арабіки з Лаосу!Південно-Східна Азія знаменита своїми поставками робусти, але ми хочемо запропонувати щось унікальне - яскраву і самобутню арабіку в яку неможливо не закохатися.Саджанці вирощуються на плато Болавен, де не буває дуже жарко, зате завжди достатня кількість води і дощів. Кавові вишні дозрівають на висоті 1200 метрів над рівнем моря, і збираються повністю вручну. Хімічні добрива не використовуються, а місцеві фермери постійно експериментують з новими видами саджанців.Аромат сильний, а смак не дуже характерний для 100% арабіки, оскільки крім ягідно-квіткової кислинки відчувається приємна гірчинка. Тривалий післясмак і висока щільність, яка досягається навіть при використанні моносорти в кавомашині. Відмінне співвідношення ціни, якості та відмінного смаку! ....

455 грн