• Карамель Roks Прибульці (1 уп / 25 шт)

Фігурна карамель зі смаком фруктів і ягід. Карамель Рокс представляє веселих прибульців, які обов'язково припадуть до душі вашим дітям і стануть в нагоді при організації свят.


Цукерки мають сертифікати відповідності, не містять шкідливих барвників і підсилювачів смаку.


Красива, натуральна, смачна, та ще й зроблена в Україні - це карамель «Roks».


Фабрика «Меркурій» заснована в 1990 р, і з тих пір дарує радість дітям і дорослим не тільки в Україні, але і в США, Канаді, країнах Африки і Європи, експортується в Азію.


Такий успіх пояснюється високим працьовитістю, постійним розширенням асортименту і отриманням міжнародних сертифікатів якості (в списку BRS і IFS).


У нас ви можете придбати карамель «Рокс» поштучно або ящиками за оптовими цінами.


Карамель Roks Прибульці (1 уп / 25 шт)

есть в наличии Артикул: 004

  • 118 грн


в избранное

Недавно просмотренные

Карамель Roks Прибульці (1 уп / 25 шт)

Карамель Roks Прибульці (1 уп / 25 шт)

Фігурна карамель зі смаком фруктів і ягід. Карамель Рокс представляє веселих прибульців, які обов'язково припадуть до душі вашим дітям і стануть в нагоді при організації свят.Цукерки мають сертифікати відповідності, не містять шкідливих барвників і підсилювачів смаку.Красива, натуральна, смачна, та ще й зроблена в Україні - це карамель «Roks».Фабрика «Меркурій» заснована в 1990 р, і з тих пір дарує радість дітям і дорослим не тільки в Україні, але і в США, Канаді, країнах Африки і Європи, експортується в Азію.Такий успіх пояснюється високим працьовитістю, постійним розширенням асортименту і отриманням міжнародних сертифікатів якості (в списку BRS і IFS).У нас ви можете придбати карамель «Рокс» поштучно або ящиками за оптовими цінами.....

118 грн