Різнобарвні ягідно-фруктові льодяники в красивій скляній банці.

Смачний і стильний подарунок для друзів, колег або коханих. Ці цукерки не містять шкідливих синтетичних барвників і ароматизаторів, що робить їх привабливими для дорослих і дітей. Красива, натуральна, смачна, та ще й зроблена в Україні - це карамель «Roks».

Фабрика «Меркурій» заснована в 1990 р, і з тих пір дарує радість дітям і дорослим не тільки в Україні, але і в США, Канаді, країнах Африки і Європи, експортується в Азію.

Такий успіх пояснюється високим працьовитістю, постійним розширенням асортименту і отриманням міжнародних сертифікатів якості (в списку BRS і IFS).

У нас ви можете придбати карамель «Рокс» поштучно або ящиками за оптовими цінами.


Карамель Roks «Micro-mini Mix» Мікро-міні мікс 120 г

есть в наличии Артикул: 121

  • 57 грн


в избранное

Недавно просмотренные

Карамель Roks «Micro-mini Mix» Мікро-міні мікс 120 г

Карамель Roks «Micro-mini Mix» Мікро-міні мікс 120 г

Різнобарвні ягідно-фруктові льодяники в красивій скляній банці.Смачний і стильний подарунок для друзів, колег або коханих. Ці цукерки не містять шкідливих синтетичних барвників і ароматизаторів, що робить їх привабливими для дорослих і дітей. Красива, натуральна, смачна, та ще й зроблена в Україні - це карамель «Roks».Фабрика «Меркурій» заснована в 1990 р, і з тих пір дарує радість дітям і дорослим не тільки в Україні, але і в США, Канаді, країнах Африки і Європи, експортується в Азію.Такий успіх пояснюється високим працьовитістю, постійним розширенням асортименту і отриманням міжнародних сертифікатів якості (в списку BRS і IFS).У нас ви можете придбати карамель «Рокс» поштучно або ящиками за оптовими цінами.....

57 грн