Яскраві і романтичні цукерки з натуральних інгредієнтів!


Цукерки невеликого розміру з милим серцем, а в смаку можна знайти вишню, полуницю або малину. У складі цукор, лимонна кислота, натуральні барвники та ароматизатори.

Красива, натуральна, смачна, та ще й зроблена в Україні - це карамель «Roks».

Фабрика «Меркурій» заснована в 1990 р, і з тих пір дарує радість дітям і дорослим не тільки в Україні, але і в США, Канаді, країнах Африки і Європи, експортується в Азію.

Такий успіх пояснюється високим працьовитістю, постійним розширенням асортименту і отриманням міжнародних сертифікатів якості (в списку BRS і IFS).


У нас ви можете придбати карамель «Рокс» поштучно або ящиками за оптовими цінами.


Карамель Roks Glamour 120 г

есть в наличии Артикул: roksglamur 143

  • 36 грн


в избранное

Недавно просмотренные

Карамель Roks Glamour 120 г

Карамель Roks Glamour 120 г

Яскраві і романтичні цукерки з натуральних інгредієнтів!Цукерки невеликого розміру з милим серцем, а в смаку можна знайти вишню, полуницю або малину. У складі цукор, лимонна кислота, натуральні барвники та ароматизатори.Красива, натуральна, смачна, та ще й зроблена в Україні - це карамель «Roks».Фабрика «Меркурій» заснована в 1990 р, і з тих пір дарує радість дітям і дорослим не тільки в Україні, але і в США, Канаді, країнах Африки і Європи, експортується в Азію.Такий успіх пояснюється високим працьовитістю, постійним розширенням асортименту і отриманням міжнародних сертифікатів якості (в списку BRS і IFS).У нас ви можете придбати карамель «Рокс» поштучно або ящиками за оптовими цінами.....

36 грн