• Кава в зернах Baza Індія Плантейшн (арабіка) 500 г

Прекрасна кава для тих, хто тільки-но починає знайомитися з величезним світом моносортів арабіки.


Індія Плантейшн має приємний оксамитовий смак, вираженої насиченості і складною смаковою гаммою. Тут і чорнослив, і цитруси, і легкі ноти меду і спецій. Залежно від способу приготування, індійська арабіка може розкриватися трохи по-різному.


Цей сорт підійде для автоматичної кавомашини, турки або запарювання в чашці. У будь-якому випадку, ви отримаєте насичений напій, а що особливо порадує любителів молока - все базові ноти спецій, шоколаду та цитрусів не втратяться, а лише злегка пом'якшать.


Бренд
Назва бренду Baza Coffee
Смак кави
Смакова карта Горчинка, Специи, Шоколад, Фрукты
Тип
Тип кави Зерно
Країна-виробник
Виробник Украина
Фасування
Вага 500 г
Сорт кави
Склад Арабика
Вид обсмажування
Обсмажування Средняя

Кава в зернах Baza Індія Плантейшн (арабіка) 500 г

есть в наличии Артикул: 00013

  • 365 грн


в избранное

Теги: арабика, моносорт арабики, арабика индия, арабика индия плантейшн, кофе база

Недавно просмотренные

Кава в зернах Baza Індія Плантейшн (арабіка) 500 г

Кава в зернах Baza Індія Плантейшн (арабіка) 500 г

Прекрасна кава для тих, хто тільки-но починає знайомитися з величезним світом моносортів арабіки.Індія Плантейшн має приємний оксамитовий смак, вираженої насиченості і складною смаковою гаммою. Тут і чорнослив, і цитруси, і легкі ноти меду і спецій. Залежно від способу приготування, індійська арабіка може розкриватися трохи по-різному.Цей сорт підійде для автоматичної кавомашини, турки або запарювання в чашці. У будь-якому випадку, ви отримаєте насичений напій, а що особливо порадує любителів молока - все базові ноти спецій, шоколаду та цитрусів не втратяться, а лише злегка пом'якшать. ....

365 грн