• Кава в зернах Julius Meinl Espresso UTZ (Эспрессо) 500 г

Бленд 100% арабіки з плантацій Бразилії та інших країн Центральної Америки. Зазначена знаком якості, представлена в делікатному середньому обсмажуванні, ця кава створена для того, щоб насолоджуватися нею кожен день.


М'яка крема і приємний аромат доповнюються вязковатим смаком, балансом між гіркотою і кислотністю, свіжим післясмаком і легкої солодкістю.


Спробуйте суміш в якості еспресо, приготуйте з неї латте або капучино. Завдяки обсмажуванні і відбірного зерна, Еспрессо від Юліус Майнл стане універсальним і улюбленим напоєм.


Бренд
Назва бренду Julius Meinl
Смак кави
Смакова карта Горчинка, Сладость, Сливочность
Тип
Тип кави Зерно
Країна-виробник
Виробник Австрия
Фасування
Вага 500 г
Сорт кави
Склад Арабика (смесь)
Вид обсмажування
Обсмажування Средняя

Кава в зернах Julius Meinl Espresso UTZ (Эспрессо) 500 г

есть в наличии Артикул: JuliusMeinlEspressoUTZ

  • 384 грн


в избранное

Недавно просмотренные

Кава в зернах Julius Meinl Espresso UTZ (Эспрессо) 500 г

Кава в зернах Julius Meinl Espresso UTZ (Эспрессо) 500 г

Бленд 100% арабіки з плантацій Бразилії та інших країн Центральної Америки. Зазначена знаком якості, представлена в делікатному середньому обсмажуванні, ця кава створена для того, щоб насолоджуватися нею кожен день.М'яка крема і приємний аромат доповнюються вязковатим смаком, балансом між гіркотою і кислотністю, свіжим післясмаком і легкої солодкістю.Спробуйте суміш в якості еспресо, приготуйте з неї латте або капучино. Завдяки обсмажуванні і відбірного зерна, Еспрессо від Юліус Майнл стане універсальним і улюбленим напоєм.....

384 грн